Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feszülő tesinadrágok a hónap...

Feszülő tesinadrágok a hónap azon részén...?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy hogy a tesitanárok ezt a részét nem értik meg annak hogy miért sem akarunk ilyenkor tesizni?


Engem nagyon zavar ahogy átlátszik. Nem használok még tampont. Lányoknak nem nagyon gyártanak bővebb sport nadrágot. Igazából a kérdésem az lenne hogy titeket is zavar e hogy látható a betét.


Sose voltak ilyenkor hasfájásaim. A tanárok szimplán megérthetnék hogy ilyenkor nem csak amiatt rossz tesizni. Hanem ilyenkor kényelmetlen futni, TALAJTORNÁZNI, vagy bármi olyan gyakorlatot csinálni. Főleg gyerekeknek. Mert igenis nem mindenkinek 14 vagy 15 évesen jön meg. Valakinek 9-10,vagy még előtte. És nem, nem tudom visszatartani, ez nem úgy működik.


Ti egyet értetek e ezekkel? ha egyáltalán érthetően írtam le.


Lehet idénre kerítek bővebb gatyát..



2021. aug. 9. 22:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rohadtul szarul esett ez most
2021. aug. 14. 18:31
 12/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha gyerek vagy, akkor nem való még neked ez az oldal.

Ha pedig nem akarod mutogatni magad, és nincs is feszülős gatyád, akkor mi a bajod? egy sima melegítőnadrágon nem látszik át.

2021. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!