Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rendszertelen a menzesz...

Nagyon rendszertelen a menzeszem, most meg 1 hónap ki is kimaradt. Tudnátok tanácsot adni? A többi lent

Figyelt kérdés
Bővebben: Hónapok óta nagyon rendszertelen a menzeszem. Hól 15 napra jön meg, hól 23ra, hól 30ra. Maga a menzesz van, hogy 4 napig tart, van, hogy 1 napig tart, most pedig egyáltalán nem jött meg. Szex terén 3 éve csak 1 partnerem van akivel megfelelően védekezünk. Biztonság kedvéért 3 különböző terhességi tesztet is megcsináltam mindegyik tisztán negatív (fogamzásgátlót nem szedek). Időpontot már kértem nőgyógyásztól (október 5-ére...), de addig is szeretnék tanácsokat és tapasztalatokat kapni olyanoktól akik esetleg hasonló cipőben járnak/jártak. 20/L

2021. aug. 3. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: PCO/S
2021. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem volt szerencsére ilyen nekem. De sajnos igen, tuti valami egészségügyi gond áll a háttérben.
2021. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!