Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inkontinenciára jó az Always...

Inkontinenciára jó az Always éjszakai betét is? Vagy mindenképp Tena-t kell venni?

Figyelt kérdés
Vizelet csepegésről van szó. Mostanság jött elő a probléma. A Tena elég drága. Meg lehet oldani ha inkább csak a sima éjszakai betétet használom a vizelettartási gondokra? Alwayst (esetleg Libresset)? Vagy csak a Tena jó?

2021. aug. 12. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a tenát jobban szeretem. De a sima betétek is elmennek.

A tena slim normál 24 darabos 2200 Ft a DM-ben, de a mini 20 db-os csak 1100. Ha csak csepegés van, ez is elég.

2021. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tena szerintem is jobb.
2021. aug. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi csepeg. Nekem is van hasonló problémám, de itt csak nagyon minimális mennyiségről van szó, simán elbírja az éjszakai eü betét is, de szerintem olyan sokkal többet már lehet nem bírna el. Igazából nem erre van kitalálva, a menstruációs váladék meg a vizelet totál másképp "viselkednek" a betéten.
2021. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a gondom én tennát hordok. pelus érzetem van tőle de idővel megszoktam.
2021. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!