Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen mensi 17 évesen?

Rendszertelen mensi 17 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, és nagyon rendszertelen a menstruációm. Annyira hogy azt sem tudom megmondani (naptár nélkül), hogy mikor volt utoljára. A terhesség nem jöhet szóba, és a szüleimet nem érdeklik ezek a dolgok (kérlek ne szídjátok, nagyon jól ismerem őket) Tanácsot szeretnék kérni, mert nagyon rettegek attól, hogy valami komoly baj lehet a háttérben. Elmennék orvoshoz, de egyrészt nagyon félek, még sohasem voltam, másrészt pedig nem lenne elegendő zsebpénzem magánorvoshoz.

(A korházi nőgyógyászokról pedig nem sok jót hallottam) :(

Tanácstalan vagyok és elkeseredett. Köszönöm, hogy elolvastad ❤️



2021. aug. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg a háziorvosod ő kit ajánl államiba. Köztük is vannak nagyon jó orvosok!
2021. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Hány naposak voltak az elmúlt 1 évben a ciklusaid? Mit jelent a te olvasatodban a rendszertelen ciklus? Ugye tudod hogy nem az a rendszertelen ciklus ha minden hónap X. napján jön meg a menstruáció?
2021. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen ciklusrol akkor beszélünk ha heteket ki marad.. Par nap illetve 1 hét kesésnél még normális.. Szerintem nem kell e miatt aggodj.. De ha naptarat vezetsz nagyjábol tudod hany naposak a ciklusaid?
2021. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Naptar nelkul en se tudom megmondani, hogy mikor volt utoljara, pedig kb rendszeres :D

Mit jelent, hogy rendszertelen? Egyebkent meg 17 evesen mar egyedul is elmehetsz, nem korhazba, hanem a helyi sztk-ba. Nem biztos az, hogy nalatok pont rossz orvosok vannak, nalunk kifejezetten normalis, kedves az allami nogyogyasz. Idopontot kell viszont kerni, azt telefonon megteheted.

2021. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 hónapja volt az utolsó :(
2021. aug. 20. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
mi történt azota veled,kérdező? menstruácio késik tizenévesen normális, terhes sem vagy
2021. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg :(
2021. szept. 17. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Es orvosnal se voltal? El kene menni.
2021. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!