Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citromlével hogy kell a...

Citromlével hogy kell a mensturaciot kesleltetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem sokára nyaralni megyek a családommal és a nyaralás közepén fog megjönni. Még nem használtam tampont es a vizbe nem is nagyon szeretnék azzal menni. Még van 10 napom, amig megjon. Ha most elkezdek tobb citromlevet fogyasztani, akkor tudom par nappal odebb csusztatni?
2021. aug. 17. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, viszont a C-vitamin szinted emelkedni fog.
2021. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt, ha nem éhgyomorra eszed. De amúgy sima C vitamint is szedhetsz, elvileg nincs nagy különbség.
2021. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, mert nem befolyásolja a hormonszintet. Egészségedre váljon, erre hatni nem fog!
2021. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%

#3 Nem a hormonszintet befolyásolja, hanem az erek állapotát, ha jól értettem:


C-vitamin: nagy dózisú C-vitamin az érfalakra gyakorolt jótékony hatása révén eltolhatja a ciklust: erősíti az érfalat, antioxidáns hatása is van. Érdemes természetes formájában (zöldség, gyümölcs) fogyasztani, azonban vitaminkészítményként is bevihető a szervezetbe.

2021. aug. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es Az, hogy mikor menstuálsz nem az az erek állapotától függ. És 183 antioxidáns hatású élelmiszer van, ami ugyanúgy nem hat a menstruációra, mint a C-vitamin.
2021. aug. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kamasz koromban, egyik alkalommal sem hatott semmit. Van olyan barátnőm, akinek elvileg igen, de simán lehet, hogy valami mástól késett neki.
2021. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!