Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kaphattam hüvelygyulladá...

Mitől kaphattam hüvelygyulladást???

Figyelt kérdés
Hogy vn az h hivatásos örömlányok 0 higieniaval (ismerek is ilyet) semmien betegséget nm kapnak el teljesen egészségesek én pedig szűz létemre gondosan oda figyelve a higiéniára több mint 2 éve küszködök folytonos alhasi görcsökkel büdös kellemetlen szaggal és bő folyassal melynek színe állaga változó...orvos gyógyszert írt a múltkor is beszedtem 2 napig jó volt azóta újra így vagyk.... Most hüvelygyulladást írt a papiromra a doktor úr de volt már e-coli baktérium fertőzés is mikor lesz már ennek vége!!?🙆🏼‍♀️
2021. aug. 14. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge az immunrendszered.
2021. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, hogy túlságosan sokat és túl alaposan tisztálkodsz intim területen, és ezzel tönkreteszed, megszsünteted a természetes védekezési rendszerét.

A szappannal, tusfürdövel, intim mosakodóvan történö intenzív mosakodás, föleg hüvelyöblítéssel kombinálva tönkreteszi az intimflórát és megszüntet minden ellenállást a fertözésekkel szemben.

2021. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tangát hordasz? Egyáltalán lepődnék meg ha erre igen lenne a válasz.

Attól van állandó e-coli meg gyulladás azoknak akik hordják, ezért nem ajánlják a nőgyógyászok sem, nem higiénikus.

A tanga pántja viszi be a bacit a hüvelybe.

2021. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kenettenyèsztèst csinàltatott az orbos?
2021. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es válaszolonak:

Hát nem csinált semmit magától írta azt a papírra hogy hüvely gyulladás és így kaptam gyógyszert de nem hatott egyáltalán 2 éve csinált egy másik orvos és akkor volt e coli baktérium

2021. aug. 14. 23:21
 6/10 A kérdező kommentje:
3as válaszolonak hát tangat igen de mikor kisebb voltam hát most vagyok 18 kb olyan 15-16 évesen kezdődött el nálam még akkor nem hordtam tangat
2021. aug. 14. 23:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Anya is így van több éve és hiába jár orvoshoz nem múlik neki sem
2021. aug. 14. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te anyádtól kapod el a wc-n, zuhanyzóban, törölközőről


A másik:

Bőr- és nemibeteg gondozó, ott csinálnak tenyésztést

2021. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tanga bizony okozhat ilyet is. Egyik barátnőm küszködött mindig odalenn valami kellemetlenséggel, nagy nehezen rábeszéltem, hogy felejtse el a tangát, vegyen csini normál bugyikat, s amióta lemondott róla, nincs semmi baja. Ezen kívül az állandó fertőzés okozója az is lehet, hogy túltisztítod magad a sok lemosóval, esetleg irrigátorral. Ahogy anyukád is.
2021. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem január óta volt állandó hüvelygyulladásom, és semmivel nem múlt el. Aztán eszembe jutott, hogy januárban álltam rá az intim mosakodógélre. Azt most egy pár napja elhagytam, és csakis kizárólag vízzel tisztálkodom ott alul, és kezdek egyre jobban lenni. Még nem 100%-ig jó, de érzem, hogy gyógyul, szóval kezdek biztos lenni abban, hogy ez volt a baj. Lehet neked is az ilyen kenceficék borították fel a ph-d. Próbálj meg csak vízzel tisztálkodni egy darabig.
2021. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!