Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Oltás után ez normális?

Oltás után ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon pontosan szokott megjönni, 28 nap és kb 4-5 óra. Ez alapján pont az oltás napján lett volna meg (csütörtök), de vasárnapig késett. Nagyon fájt a hasam, a fejem és a hátam, borzalmas hányingerem volt. Azt hittem el fog múlni, ha megjön, de csak fokozódott. Már az ágyból is alig tudok kikelni a fájdalomtól, szédülök, hőemelkedésem van, sokszor hőhullámok futnak át rajtam, máskor meg a hideg ráz. A háziorvosom azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, majd egyszer elmúlik.


Mensi előtt szokott ilyesmi lenni, de sosem ennyire durva. Vettem be fájdalomcsillapítót és görcsoldót az orvosom tanácsára. Ez sem segített, többet meg nem merek enni, nehogy baj legyen.


Enni alig tudok, ha ételre gondolok hányingerem lesz. Inni viszont szoktam rendesen, napi 2-2,5 l meleg teát.


A vérzésem nagyon erős, 8 óránként kb ki kell cserélni a kelyhet, mert érzem, hogy tele van...


Tudok tenni ellene valamit? Vagy ez így tényleg oké és csak én reagálom túl?


16/L



2021. aug. 23. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, akit 2-3 hónapja oltottak és nem jött meg neki azóta. Em tudom mivel oltották. Ki tudja mi a normális, szerintem még az orvosok sem.
2021. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a 2 dolog nem függ össze, és egyszerűen csak beteg vagy, menstruáció mellett.
2021. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Normális, mármint sokan panaszkodnak erre oltás után és néhány hónap amíg visszaáll minden.


Tenni sajnos nem tudsz ellene csak a szokásos megoldásokkal görcsoldó bevétele.


Kitartást!

2021. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Facebook, "Pfizer mellékhatások" csoport, javaslom lépj be te is. Nagyon nem vagy egyedül.
2021. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy merik magukat beoltatni az emberek? De most komolyan... Minden szart hagynak magukba nyomni...

Akik fejlesztettek a vakcinakat azok sem tudják pontosan hogy reagál a szervezet az oltasra.. Bármit előidézhet... Rákot, leukémiat,. Stb...

Nepirtas az egész, sokan vagyunk a földön...

Egy oltást sem eroltetnek annyira mint ezt a szart.

Aki be is oltja magát épp ugyanúgy elkaphatja ezt a vírust sőt az is lehet hordozó is mint egy oltatlan

2021. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Én azt nem értem, hogy megkérdezi valaki oltás után, hogy ez meg az normális-e... Szóval az ilyen ember úgy oltatja be magát, hogy annak sem néz utána, hogy mire számíthat?? Na és még azt mondják, hogy az oltatlanok buták....
2021. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt nem értem, hogy adott a kérdés, az utolsó két válaszoló meg értetlen és tereli a témát.
2021. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

En leirtam mivel jár az oltás... Ne csodálkozzon hogy problémái vannak oltás után.

Azt se tudja mit adtak be neki, meg senki se tudja igazán hogy mi az

2021. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#2 Beteg az nem vagyok/ voltám elméletileg. A háziorvosom is azt mondta, hogy az oltástól van valószínüleg.


#3 Köszönöm! Szedek gyógyszert rendszeresen rá, szerencsére már kezd elmúlni is a dolog.


#4 Beléptem, köszönöm : )


#5 Muszáj volt beoltatnom magam több okból is. Az első az, hogy rendszeresen járok kórházba és nem szeretnék mindig tesztelgetni. A másik, hogy van egy örökölt tüdő betegségem. Az orvosok azt mondták, hogy ha oltas nélkül kapom el, akkor szinte biztos, hogy feldobom a pacskert. Így meg legalább kisebb a kockázat.


Más oltást is eröltetnek, gondolj csak a kötelezőkre. Én speciel azokról sem tudokk sokkal többet, mint erről.


Persze, hogy elkaphatja és hordozó is lehet. Csak kisebb a valószínűsége, hogy belehal a dologba.


De nem tudlak meggyőzni, ezzel tisztaban vagyok. Tiszteletben tartom a véleményedet, ha nem akarod beoltatni magad, ne tedd.


#6 Utánanéztem természetesen. Találtam is ezzel kapcsolatos információkat, de nem voltam vele tisztában, hogy meddig normális a dolog.

Én speciel egy szóval sem mondtam, hogy butak az oltatlanok.



Én bízok az oltásban. Tudósok fejlesztették ki, akiket simán lecsukhatnak, ha valamit elb@sztak. Ugyanúgy tesztelték ezt is állatokon és embereken is, csak nem tudtak várni vele 80 évet, hogy megnézzék, nem lesz e nagyobb a rák kickázata a születendő unokának vagy valami. Én legalábbis ezt gondolom. Valaki más meg elmegy megszavazni, hogy ki iranyítsa az egész életét szinte. Kinek mi. Mindkettőről lehet hideget meleget mondani. ( A példa nem feltétlenül rád vonatkozik, csak ez jutott eszembe viszonyítás képp)

2021. aug. 25. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, hogy elkaphatja és hordozó is lehet. Csak kisebb a valószínűsége, hogy belehal a dologba." Érdekes, ha pl himlőv ellen oltanak gyerekkorodban, azt miért nem kaphatod el és terjesztheted?


"Én bízok az oltásban. Tudósok fejlesztették ki, akiket simán lecsukhatnak, ha valamit elb@szta"


Azt ugye tudod, hogy ez nincs így, mivel vállaltad a felelősséget, gondolom aláírtad oltás előtt?

2021. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!