Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik a puncimmal?...

Mi történik a puncimmal? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Megvan a mensim és tampont akartam feltenni (a legvékonyabbat) és nem ment be, fájdalmas volt.Ez után benyúltam a hüvelyembe az ujjammal és éreztem hogy a hüvelyem belülről megvan dagadva a mutató ujjam sem tudtam feldugni. Már volt velem ilyen egy nap után elmúlt, nem ez az első alkalom. De eléggé ilyesztő mitől dagadhat be a hüvelyem ez normális? A hüvely belső fala annyira be van dagadva hogy az ujjam sem fér be pedig eléggé vékony ujjaim vannak

2021. aug. 25. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
El kell menni orvoshoz,ha elmúlt
2021. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg,allergiás reakció valamitől?
2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olvasgattam és azt hittem hogy hüvelygyulladás de semmi más panaszom sincs ezen a duzzanaton kívül.
2021. aug. 25. 22:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy allergiás reakció tegnap a párommal óvszert használtunk(ritkán szoktunk óvszert használni). Nem váltogatom a partnereim már 4 éve a párommal vagyok.
2021. aug. 25. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Tampont akkor tudsz használni, ha jobban megvan a vérzés. A kezdetén és a végén nehezebb a felhelyezés. Az, hogy ilyenkor duzzadt a hüvely, teljesen normális. Nemcsak a hüvelyed, de az egész tested tart vissza vizet. Ezért nőhet átmenetileg ilyenkor a testsúly is. Van, akinek annyi vizet tart vissza szervezete, hogy duzzasztó erőműhöz hasonlítja magát viccesen. Nem vagyunk egyformák, kinek kevesebb, kinek több vizet tart ilyenkor vissza a szervezete, főleg a kor sem mindegy.

Úgyhogy én nem igazán aggódnék a helyedben.

2021. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Mikor nagywcztél utoljára?
2021. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet amiatt van, vagy közbe kicsit megsértette a hüvely falad és attól dagadt be. Esetleg kamillás ülő fürdő segíthet bár ez csak egy tipp, ártani nem árt az biztos:)
2021. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már nem ez az első alkalom hogy ez történt. Amikor épp nem volt meg a mensim akkor is történt ilyen
2021. aug. 25. 23:00
 9/13 A kérdező kommentje:
A székletemmel nincs probléma. Megvan duzzadva a hüvelyem teljesen más tapintású mint szokott lenni:(
2021. aug. 25. 23:01
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Mint írtam: minden mestruációkor megduzzad a hüvely, és teljesen más, amolyan tésztás állagú lesz. Eddig nem tűnt fel?
2021. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!