Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem a peteérés napján...

Ha nem a peteérés napján próbálkoztunk attól lehet baba?

Figyelt kérdés
24.-én volt a naptár szerint peteérésem. Általaban 28 napos a ciklusom, van amikor 29, tehat szinte mindig tudom mikor kell megjönnie. Így naptár szerint most 24. Én volt peteérésem. 23.-án voltunk együtt, viszont azt olvastam a spermium sokaig is kepes eletben maradni. Vajon sikerülhet így is ? Eléggé el vagyok kenődve ettől a próbálkozásoktól, a várakozástól. Tesztet kb mikor csináljak?

2021. aug. 26. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen a 23-a jó lehet, bár peteérés előtt 1 héttel el kellene kezdeni 2 naponta szexelni, hogy kimaxoljátok a lehetőségeket. Akkor tesztelj, ha nem jön meg, felesleges korábban. Elkeseredni felesleges, csak ha 1 év próbálkozás után sincs semmi. 3-6 hónap az teljesen átlagos.
2021. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztet akkor csinálj, ha nem jött meg menstruációd. 1-3 év is lehet, amíg teherbe esel, nem kell minden peteérésnél esőtáncot járni.

Igen, a spermium sokáig képes életben maradni, nem csak "egy nap" vagy termékeny, de azért jobb, ha nem csak egy alkalommal történt meg az eset, hanem pl ma is, vagy holnap stb.

2021. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, előtte is voltunk együtt 21.én meg 18.án 17.én :D remélem, azért nem évek lesznek :(
2021. aug. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!