Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ősszel volt egy vetélésem(42),...

Zizu78 kérdése:

Ősszel volt egy vetélésem(42),meglepő volt h teherbe estem mert az orvos azt mondta hogy már nem nagyon van peteérésem.Azóta próbálkoztunk de semmi most néztek AMH-t 7,60pmol/.Orvos azt mondta már nincs sok esély,ezt fogadjam el.nincs esély?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 09:02
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Azaz 1,064 ng/ml! A mensesem szintre napra pontos 28 napra. Viszont erős mps tünetek minden hónapban.

A többi hormon is kielégítő LH, FSH, számomra felfoghatatlan, hogy ősszel még magától sikerült most meg azt mondja az orvos hogy ezt nem lehet stimulálni mert szinte már elfogytak a petesejtek

2021. máj. 18. 09:21
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Amig menstrualsz addig bizony van esély. Ha csak 1 % is de az is esély. Hanyadik baba lenne?
2021. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Egy nagy fiam van ő 15 éves. És hát sajnos eddig úgy hozta az élet hogy nem volt apa jelölt. Mire lett azt mondták tavaly hogy már késő, jött a pici baba de el is ment. Most meg mindent megnézettem és teljesen lesújtott a dolog. Utána néztem ennek az AMH hormonnak én is és hát tényleg nem a legjobb értékeket hoztam sajnos. Majdnem a minimum szinten vagyok.
2021. máj. 18. 09:32
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen AMH-val egyáltalán nem esélytelen!

A helyedben bejelentkeznék 'B' variációként egy meddőségi központba, hogy elinduljak a lombik felé is, mert azzal nagyobbak az esélyeitek; mivel versenyt futsz az idővel.

Amíg sorra kerülsz, magánúton gyorsan el tudod intézni a kivizsgálásokat.

2021. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%

Azért vannak csodák.

Pl akinek azt mondják hogy 0 azaz 0% az esélye a teherbeesésre? És mégis van aki terhes lesz. Ha csak 1% esély is van rá, azis esély 🥰

1 voltam

2021. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Neked azt mondták hogy 0 az esélye? Mire fogták hogy mi az oka? És természetes úton fogant?
2021. máj. 18. 09:48
 7/33 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem a lombikra is de azt mondta az orvosom hogy hiába a lombik ha nincs már petesejtem amit meg lehetne termékenyíteni. Illetve hogy tudjuk hzogy az véges számú minden nő esetében. Kérdeztem nem lehet e stimulálni valahogy, de azt mondta hogy az már nem
2021. máj. 18. 09:49
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Meddőségi klinikán mondta orvos vagy valami mezei nőgyógyász? Nekem is mondtak olyat, hogy nem lehet gyerekem mégis szültem 2.
2021. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A saját orvosom 20 éve. De nyilván nem voltam meddőségi klinikán. Csak tényleg azon tűnödtem, hogy a petesejtek fogytak el ilyen nagy számban azzal mit lehet kezdeni.
2021. máj. 18. 11:07
 10/33 A kérdező kommentje:
Illetve az elmúlt 6 hónapban is mindent megtettünk de semmi. Régen ha rámnéztek is teherbe estem. Tudom nyilván már nem vagyok fiatal. De a 42 sem oly sok talán
2021. máj. 18. 11:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!