Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés?

Hüvelyi fertőzés?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hüvelyi fertőzést kaphattam el, folyásom van és egy picit kellemetlen az illata nap végére a bugyimnak.. Van barátom csak vele voltam együtt, de vele is csak óvszerrel. Egy pár napja tart ez és mielőbb akarom hogy megszűnjön, sajnos orvoshoz csak hetek mulva tudnék menni nekem meg sürgős lenne. Nincs valami vény nélküli kenőcs, kúp? Bármi ami segítene hüvelyi fertőzésen 😫 előre is köszönöm!

2021. aug. 30. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megpróbálhatsz vény nélküli hüvelyflóra helyreállítót használni, lehet hogy felborult valamitől az egyensúly.. de azért elmennék orvoshoz a helyedben.
2021. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzá teszem, hogy intim mosakodót használok, igazából kb egy hónapja kezdtem el használni és nem tudom hogy nem e amiatt van e... Rendesen mosakszom, van hogy tobbszor is fürdök egy nap szóval nem a higiénia hianya miatt van ez.
2021. aug. 30. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely öntisztuló. Elegendő ha vízzel tisztálkodsz, nincs szükség kemikáliákra intim részen.
2021. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott tisztálkodás is tud gondokat okozni, szerintem vízzel mosakodj, ne naponta 5x, használj hüvelyflóra helyreállító kúpot, patikában tudnak segígeni. Biztonság kedvéért kérj időpontot a dokihoz.
2021. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az intim mosakodó is lehet az oka, nálam már előfordult, amikor használtam. Többet is kipróbáltam, mindegyiknél ilyen volt, szóval maradt a szappan ;) Legjobb. De canesten krémet tudok ajánlani, vagy tisztasági betétre pár csepp teafaolajat cseppents, és jobb lesz tőle :) Lehet, egy ici-picit csíp, de az egyik legjobb fertőtlenítő szer
2021. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni Canesten hüvelykúpot + krémet, nekem bevált, de ha nem múlik el akkor nőgyógyász. Egyébként meg ezeket az intim mosakodókat hagyd a fenébe.
2021. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem a gyógyszertárban hüvelyflóra helyreállító "kúpot" és már egy nap után javult a helyzet. Már egyáltalán nincs illata. Ja es az intim mosakodot kidobtam:)
2021. szept. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!