Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy közöljem a nőgyógyásszal...

Hogy közöljem a nőgyógyásszal a problémámat?

Figyelt kérdés
Szóval eddig 2x voltam nem nagy sikerrel és máshogy nem tudtam mondani mint kicsit gusztustalanul hogy "büdöses folyásom van régóta és viszket is a bőr meg hámlik, nem akar elmúlni sőt a folyás sárgás foltot is hagy" valahogy így nem szó szerint. Szeretnék véget vetni ennek de amiket adtak gyógyszer, egyik sem hatott semmit szinte..mondjuk 2 doki pont 1 félét ajánlott de ha 3x is azt adja akkor lehet kérni más félét ami erősebb nála? A viszketés még kibírható de a folyás az ami kellemetlen nagyon és nagy mennyiségben van. Meg a hámlás miatt is a nap végén tök undorító vagyok, a hám darabokkal (bocsi..)..hogy lehet finomabban közölni? KI hogy szokta ezt? Mind a 2x gombás fertőzést mondtak címszóval "a hüvely heveny gyulladása" de senki nem vett kenetet, szűz vagyok igaz de úgy érzem nagyobb itt a gond amiért nem akar elmúlni sőt rosszabbodik..lehet kéretni kenetet is ha magától nem mondja?

2021. szept. 1. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy ide leírtad.

Csak a végét fogalmazd át, hogy a kezelés ellenére romlik az állapotod.

2021. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mondd azt, amit leírtál, legfeljebb megválogatod a szavaidat jobban, pl.: Kellemetlen szagú folyás?
2021. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, ezt nem lehet máshogy elmondani, egyszerűen nem lehet szépen. De amúgy fura. Én eddig úgy tudtam hogy a büdös folyás az baktérium fertőzés okozza nem gomba. Én a helyedben vennék egy gyógyszertárban vagy drogériában is kapható Canesten tesztet ami megmondja higy gomba vagy baktérium, mert teljesen más gyógyszer kell rá. 2500 Ft. Ha kiderül hogy baktérium okozza akkor azt megmutathatod az orvosnak.

[link]

Amúgy nem szoktam már zavarban lenni ilyen téren, elmondom hogy mi van. Gondolj bele ő naponta 50 beteg problémáját hallgatja meg. Ebből 15 nőnek rendellenes folyása van. Szerintem nem tudsz neki újat mondani.

Amúgy volt velem hasonló. Én rosszul voltam az egyik gyógyszertől, ezért egy másik orvoshoz kerülve mondtam neki kerek perec hogy szarul voltam tőle ezért nem szedtem be. Ő egyszerűen csak írt más szert. Mond meg hogy nem használt, vagy menj másik dokihoz és neki mond el hogy eddig milyen szerek nem használták.

2021. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy az, aki nem megy vissza, mindig másik orvoshoz megy?
2021. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4.nem...
2021. szept. 1. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt minél hamarabb rendezned kell,mert ez nem normális dolog, ha gombafertõzés,akkor minden alsónemüdet fertõtleniteni kell.Vajon mitõl kaphattad el vagy kitõl?A családban is elkaphattad, ha még nem élsz nemi életet.
2021. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem említeni hogy nem élek nemi életet.

Most a folyás miatt betétet használok, ilyen biot.ettől nem viszket mint a többitől szokott.

2021. szept. 1. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sargas-zoldes, kellemetlen szagu folyasra Pyassan tartalmu kupot irt fel a doki, antibiotikumos, 2 nap alatt rendbe tett (de nyilvan elhasznaltam a 6 darabot). Nem kell ahhoz nemi elet, hogy osszeszedjen valamit az ember lanya, valakinek eleg az is, ha beizzad.

Egyebkent ezt igy ahogy leirtad elmondhatod, erteni fogja, nem fog itelkezni, minden nap hall ilyet, meg cifrabbat is.

2021. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Bőr- és nemibeteg gondozó
2021. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gombát nem kell feltétlenül "elkapni". Alapból az emberben benne van, csak bizonyos dolgok felboríthatják a pH egyensúlyt a hüvelyben, és elszaporodnak a gombák. Bárhol utána lehet olvasni. Erre van gomba ellenes szer.

A baktériumok fertőzés az más, arra kell az antibiotikum.

2021. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!