Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy közöljem a nőgyógyásszal...

Hogy közöljem a nőgyógyásszal a problémámat?

Figyelt kérdés
Szóval eddig 2x voltam nem nagy sikerrel és máshogy nem tudtam mondani mint kicsit gusztustalanul hogy "büdöses folyásom van régóta és viszket is a bőr meg hámlik, nem akar elmúlni sőt a folyás sárgás foltot is hagy" valahogy így nem szó szerint. Szeretnék véget vetni ennek de amiket adtak gyógyszer, egyik sem hatott semmit szinte..mondjuk 2 doki pont 1 félét ajánlott de ha 3x is azt adja akkor lehet kérni más félét ami erősebb nála? A viszketés még kibírható de a folyás az ami kellemetlen nagyon és nagy mennyiségben van. Meg a hámlás miatt is a nap végén tök undorító vagyok, a hám darabokkal (bocsi..)..hogy lehet finomabban közölni? KI hogy szokta ezt? Mind a 2x gombás fertőzést mondtak címszóval "a hüvely heveny gyulladása" de senki nem vett kenetet, szűz vagyok igaz de úgy érzem nagyobb itt a gond amiért nem akar elmúlni sőt rosszabbodik..lehet kéretni kenetet is ha magától nem mondja?

2021. szept. 1. 19:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Olyan kellemetlen hogy nem sikerül kigyógyulni ebből..igaz hogy mindenkinek van bizonyos folyása ami normális de ami nekem van az nem az és volt egy idő még előtte mikor konkrétan semmi folyásom nem volt és tiszta voltam egész nap is akár :(
2021. szept. 1. 21:20
 12/12 A kérdező kommentje:
8.2 nap és helyrehozta? azta ez valami erős hatású gyógyszer lehet? bár nekem is ilyen hamar rendbe tenné ezt.
2021. szept. 1. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!