Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ott lent?

Miért fáj ott lent?

Figyelt kérdés
Augusztus végen elkezdődött a mezeszem. Mindig tiszta kézzel cserélem ki a betétet de az elmúlt három napban szúr és viszket. Lehetséges hogy kidörzsöltem vagy mit csináljak vele? (Az előzö mestruációm végén bementem egy medencébe de nem tudtam hogy megvan de utána semmi bajom nem volt csak a szerdától kezdődött ez a probléma.(16l)

2021. szept. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana elmenni nőgyógyászhoz, ha még nem tetted. Először szerintem anyukáddal beszélj erről és akkor ő majd segít neked felkeresni egy nőgyógyászt.
2021. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkaptál egy jó kis fertőzést. Nőgyógyászt érdemes lenne felkeresni..
2021. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedtél valami fertőzést, amivel orvoshoz kellene minél előbb menni.
2021. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen először megpróbálom kenegetni es ha nem javul akkor megyek nőgyógyászhoz
2021. szept. 3. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába kenegeted mert 90%ban nem elég. Legalább egy canesten combi kellene, ártani nem fog az biztos
2021. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!