Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon problémám van?

Hormon problémám van?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és néhány furcsa, nem átlagos dolgot vettem észre a testemen. Kezdeném azzal, hogy az arcomon sosem múlnak el a pattanások. Nem akné, de nem is az aranyos kis pattanások. Főleg a bal arcomon vannak. Egyre szőrösebb vagyok,ami nem is lenne probléma, de a mellem körül fekete, erős szőr növekszik, néhány darab. A kézfejemen bár halvány, de láthatóak a szőrök. A hasam, hátam is szőrös és a mellkasomon is van egy pár. Én tesztoszteron túltengésre gyanakszok, és már kértem időpontot orvoshoz, de szeretném tőletek is megkérdezni, hogy ez normális, vagy tényleg az amire én gondolok. Esetleg fogamzásgátlóval megváltozna a helyzet? Köszönöm!

2021. szept. 9. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogamzásgátló az első, amihez nyúlni kell.

El kell menni endokrinológushoz.

2021. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy hormonprobléma. Ezzel első körben a háziorvoshoz kell forulni, hogy beutaljon endokrinológiára.
2021. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet akár teljesen normális is,eltérő mértékben szőrösek az emberek, és ez tág határok között mozog. De egy hormonvizsgálat tényleg nem árt.
2021. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Hormon probléma, igen. Barátnőmnek is ilyen panaszai voltak, kapott rá gyógyszert. Lett később gyereke is, helyrejött.
2021. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a problémáim vannak plussz a hasam alja egy kicsit nőtt is(nem puffadás és nem élek nemi életet).Én olyan orvoshoz kertem időpontot aki nőgyógyász-endokrinológus.
2021. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!