Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szakadt már el a tampon...

Szakadt már el a tampon madzagja mikor ki akartátok venni?

Figyelt kérdés

Én mindig félek ettől,hogy bennem marad mikor ki akarom cserélni :s Főleg amikor este teszek be tampont.

Ragadt már be valakinek ?


2010. aug. 31. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sosem és anyukámnak sem.


Egyébként én úgy szoktam,hogy mikor kibontom a tampont és kihúzom a szálat meghúzom picit,hogy tartsa majd.

Egyébként ha eészakadna a kihúzószál,akkor is kijönne.Amikor már tele van egy picit "nyomni" kell (mint amikor kakilsz) és kicsusszan magától.Nekem amikor tele van picit meghúzom és utána már csak fogom a madzagot,hogy a kezembe maradjon a tampon és ne essen le,mert egyébként "magától kijön".

15/L

2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
9éve használok tampont, sosem volt még ilyen. Ha félsz szerintem az a legjobb megoldás ha még felhelyezés előtt jól meghúzod a madzagot. Ha akkor nem szakad el, akkor már azután sem fog.:)
2010. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem már szakadt el,pedig ellenőriztem(amikor kibontottam meghúztam).Nem estem kétségbe hanem ahogy az első válaszoló leírta kinyomtam.Amikor félig kint volt megfogtam és kivettem.

Ettől ne félj,semmiképpen sem marad benned.

2010. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem szakadt még el (18/L), de ki lehet nyomni, ahogy a többiek is mondják :) szóval csak nyugodtan és nem fog bentmaradni :)


amúgy nekem ha nagyon megtelik és még nem tudom kivenni mert nemvok wc közelben akkor érzem h jön ki magától szép lassan... szóval ne izgulj, kijönne az, de nem fog elszakadni :)

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem szakadt még el soha. De tényleg ne aggódj, nem marad benned:)
2010. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13 év alatt egyszer, de a fenti módszerrel simán kijött. Fel lehet gyorsítani azzal, ha beleülsz egy kád vízbe (tiszta legyen!), ilyenkor a tampon telemegy vízzel (megtelik), ki lehet nyomni. Ha aggósz, próbáld ki egyszer. Ha netán nem sikerül, még mindig kihúzhatod a zsinórral.
2010. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyszer sem a 9év alatt.
2010. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nkm még egyszer sem a 2év alatt szerencsére:)

13/L

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy siettem és nem húztam ki a zsinórt, de ne aggódj, könnyedén ki lehet szedni anélkül is.

Szóval ha esetleg elszakadnak, akkor sincs semmi...

2010. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is egyetlen egyszer, nagyon megijedtem ugyanis én is le ellenőriztem mikor használtam. De kinyomtam és kihúztam :)
2012. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!