Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már, hogy menstruációs...

Volt már, hogy menstruációs görcsök miatt nem tudtatok bemenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Én nagyon haragszom magamra ilyenkor, mert annyira ostoba kifogásnak tűnik, minden nő menstruál. De ma elég szerencsétlenül jött meg...


Hajnal kettőkor még ment a hasam, nagy nehezen elaludtam, majd fél 5-kor iszonyatos görcsökre ébredtem. Szerencsére hamar visszaaludtam, de végül nem ébredtem fel az ébresztőmre, és jajveszékelve hívtam az egyik kollégám, hogy ne haragudjon, nem vagyok jól, nem tudok bent lenni.


Nálunk heti 3 nap kötelező bent, kettőt dolgozhatunk otthon, az adminisztratív részeket, csak a határidőket kell tartani.


Viszont ma épp meg akartunk beszélni valamit, és nem mondhattam meg egy férfinek, hogy mi is a bajom, így égett a pofám és azt hazudtam, hogy iszonyatos migrénem lett reggelre...persze megértő volt, meg annyira nem is sürgős a kérdés, de akkor is ciki.


Holnap meg 7-től 5-ig bent leszek, és ezt már tényleg nem mondhatom le, mindegy mi van.


Barátnőmet megkérdeztem erről és azt mondta úgy kell hozzáállni, hogy ilyenkor nem én vagyok a fontos, hanem minden más és ezzel meg lehet oldani. Az mondjuk igaz, hogy ha elfoglalom magam nem zavar annyira, de ilyenkor munkában sem vagyok hatékony, nem tudok koncentrálni stb.


Pedig ez egy természetes dolog, és bírni kéne a strapát. :(



2021. szept. 16. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen

Csak nem munkahelyre hanem iskolába.

16 lány


Minden hónapban mikor megvan olyan iszonyatosan fáj hogy az elviselhetetlen.

Semmilyen gyógyszer nem hat és öt napig csak fekszem az ágyban mert annyira fáj hogy nem tudok megmozdulni.

Csak sírok meg már orditok fájdalmában és szoritom a mrlegito zselés párnát a hasamra.


Nagyon borzalmas egy dolog.

2021. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szerencsére nem jár fájdalommal,de kolléganőmnek annyira erős hogy ilyenkor haza is szokott menni és van ,hogy másnap sem jön.

Mindenesetre az ennyire erős görcsök nem normálisak,főleg ha rendszeresek és érdemes kivizsgáltatni.

Az előbb említett kolléganőnek kiderült endometriózisa van.

2021. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Azon szerencsések közé tartozom, akinek semmilyen görcse nem volt még menstruáció miatt

34N

2021. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

1 vagyok


2,3


Hogy ti milyen szerencsések vagytok.

Én borzalmas fájdalmakat élek meg mint ahogy le is írtam.

Pedig csak 16 éves vagyok.

2021. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

2-es vagyok. Sajnálom,hogy szenvedsz,biztosan rémes lehet :(

Próbálták már keresni az okát?

2021. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

1 vagyok


Nem .

Már egy jó pár nőgyógyász kergetett el azzal hogy ez van lány vagyok turjem.

De már egy éve ez van és én úgy érzem hogy ez nem egy normális dolog hogy ennyire fáj.

2021. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

A legutolsó akinek voltam az azt mondta hogy ezt el kell fogadni. Mert ez egy normális dolog hogy görcsölök.

Lány vagyok és a menzesz evel jár.

2021. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Pedig már olyan is volt hogy elájultam anikor megjött a hirtelen erős fájdalomtól.

Volt hogy anyum ki hívta a mentőt mert már annyira szenvedtem de ők se csináltak semmit adtak egy injekció azt elmentek.

Egyszer volt hogy anyum be vitt a sürgősségire itt kaptam infuziot azt haza küldtek

2021. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
#1 volt már hüvelyi és hasi ultrahang vizsgálatod? Mert az mindenképp kéne. Simán lehet endometriózis, az ilyen intenzív görcsök egyáltalán nem normálisak, vagyis nem általánosak. Nekem csak az első két napban szokott ilyen feszítő, nyomó érzésem lenni az alhasamban, de nem vészes, sosem hiányoztam emiatt se suliból, se munkából. Ha néha-néha jobban fájt, akkor bevettem egy nospát.
2021. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem volt csak hasi mert a hüvelyit nem engedtem mert az orvos úgyis épp elég durván bánt velem.
2021. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!