Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El húzódó vérzése kinek volt...

El húzódó vérzése kinek volt már? Tavaly szeptemberben voltam ezzel elsőnek nőgyógyásznál ( 3hónapig véreztem) Tavaly alakult ki egy elég erős stressz helyzetem, szorongásokkal, hipochonderséggel megspekelve..

Figyelt kérdés

Most megint úgy néz ki, hogy nem akar elmúlni, megyek is újra a nőgyógyászhoz. A tavalyi vizsgálaton, semmi kórosat nem talált csak annyit mondott, hogy valószínű nics peteeresem és apró kis tuszok vannak a petefeszkeimen. Cytologiam negatív. Aztán ennyivel le is zárta, hogy dietazzak és akkor rendbe jövök.. Na most elkezdtem dietazni fogytam is, de nyilván nem elég ez az 5 kiló

Hasonló történeteket szívesen meghallgatnek. Remélem nem vagyok rákos :( Volt már valakinek hasonló? Elmúlik egyáltalán valamikor? 🥺 Nagyon elvagyok keseredve

Az állandó szorongás bezavarhatott?



2021. máj. 4. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A stressz durva dolgokat tud művelni a testeddel. Nekem is volt másfél hónapig húzódó vérzésem.

Ha a doki nem talál semmit és még mindig fennáll a probléma, én a szorongással is szaksegitséghez fordulnék.

(nőgyógyászból keress fel egy másikat is, mert sosem mehetünk eléggé biztosra)

2021. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Sok minden okozhatja, mióma, polip, a hormonháztartás felborulása, ez utóbbit okozhatja stressz is. Rákra nem gondolnék, ha olyan stádiumban van, hogy vérzést okoz, azt a tavalyi rákszűrés már kimutatta volna.

Először menj nőgyógyászhoz, zárja ki a fizikai eltéréseket. Ha nem talál semmit, akkor irány az endokrinológia!

2021. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, most próbálom majd elérni a haziorvosomat és csinaltatni egy teljes vérképet, hogy hogy áll a pajzsmirigyem. A miomat kérdeztem a nőgyógyásztol, mert akkor én is gondoltam rá, de azt mondta nincs. Érdekes, mert azóta van ez amióta elkezdtem erősen stresszelni, majdnem minden nap szorongás van rajtam 😒 jól kicsesztem magammal ☹️
2021. máj. 4. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
PCOS-ed van. Esetleg olvass utána! Gyakran kéz a kézben jár inzulinrezisztenciaval, esetleg pajzsmirigy alulmukodessel is.
2021. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olvastam már utána és gondoltam is rá, hogy az van, De érdekes mert a nőgyógyász ezt sem mondta csak annyi kérdése volt, hogy szeretnék e most gyereket, mondtam, hogy nem és erre annyit mondott, hogy akkor nincs még teendő 🤷‍♀️
2021. máj. 4. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, lehet, hogy félreértettem az írásod az "apró tüsző" miatt. De valójában az még teljesen normális. Figyelmenul olvastam és hirtelen a PCOS ugrott be.

Nekem egyébként épp ez az elhúzódó vérzés problémám van és "sima" ciszta okozza, de gondolom ez neked nincs, látni kellett volna uh-n ha ez lenne a gond.

Oh, jo fej a nőgyógyász :( Vérezne ő hónapokig... Biztos megpróbálnék masikhoz menni.

2021. máj. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy most van e ciszta, mert szeptemberben nem volt,azota lehet, hogy van 🤷‍♀️
2021. máj. 5. 10:50
 8/11 anonim válasza:
Mindenképp keress más dokit, nekem is elhúzódó vérzésem volt és kiderült hogy cisztám van... ezt ne húzd halaszd!!!
2021. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég voltam ugyan ezzel a problémával és nem talált semmit...
2021. máj. 9. 00:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Találatok megoldást? Nekem ujbol küretet javasol, fog.gatlót ,spirált. Keresek uj dokit.
2021. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!