Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond velem? Menstru...

Mi lehet a gond velem? Menstruációs gondok

Figyelt kérdés

Sose volt a pontosság híve a menzeszem. Mindig volt h. pár napot, 1-2 hetet késett. Egyszer-Kétszer ki is maradt. 19 éves vagyok. Holnap megyek nőgyógyázhoz, nagyon félek :( Mi a legrosszabb amiért 2 és fél hónapja (lassan 3) nem menstruálok?


Tudom, hogy előbb kellett volna elmennem már dokihoz, de nagyon félek a nőgyógyáztól (tudom gyerekes viselkedés, de akkor is félek)Voltam is ezzel a problémával, de utána pár napra mindig megjött, és abbamaradt az orvoshoz járkálás.


Terhes elméletileg nem vagyok, teszt negatív, semmi hányinger stb.


Nagy súlyingadozásom is volt az elmúlt 2 évben. Egy átlag ember súlyát fogytam le illetve híztam vissza. (Ez összefügghet, illetve lehet hormon zavar?)


Köszönöm annak, aki válaszol

:(


2010. aug. 31. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

az a fogyás-hízás lehet az oka.

én sem menstruáltam amikor nagy súlyból hirtelen lefogytam kb.3 hónap alatt olyan 20-25 kilót koplalással.

aztán meg vissza is híztam sajnos:S de inkább pár kilóval több vagyok mint kéne,minthogy meddő lettem volna.

ne agódj valószínűleg a fogyás miatt kavarodtak össze a hormonjaid.

2010. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!