Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen görcsöltetek? Mert...

6 hetesen görcsöltetek? Mert nekem szinte mindennapos a menstruációs görcs, és ma eléggé fájdalmasis volt, tudom amég nincs vér nincs gond, de hát én akkor is félek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem feltétlenül kell, hogy vér legyen. Nekem nem volt, csak egyszer éreztem egy erős görcsöt, össze is kuporodtam, pár másodpercig tartott csak. Másnap mentem védőnőhöz, ahol az ügyeletes doki azt mondta, hogyha nincs vér, nincs gond, szedjek magnéziumot. 2 nap múlva műtöttek missed ab-al, mert elhalt az embrióm. :(


Kívánom, hogy nálad ne így legyen. Ha csak görcsölsz, az nem baj, húzódnak a méhet tartó izmok, alakul át a szervezeted. Ez nagyon sokáig lesz érezhető. Ha viszont éles, erős fájdalmat érzel, mindenképpen nézesd meg magad dokival!


Boldog babavárást!

2009. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz,itt úgy se tud senki megnyugtató választ adni.Viszont ha orvos mondja,talán neki jobban is hiszel.A görcsölés,főleg ha erős nem igazán lehet jó jel,de tényleg az orvos szavai a fontosak....Remélem azért nincs semmi komoly baj,jó egészséget, és örömteli terhességet kívánok.BUÉK
2009. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az első komizónak üzenem, hogy Sajnálom :( !


Remélem nincs semmi komoly.. Nektek is B.U.É.K

2009. dec. 29. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokat görcsölt az elején, én szedtem magnéziumot, nekem segített. Nyugodj meg, pihenj sokat!
2009. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Én is görcsölgetek 11. héten vagyok. Én utrogestant kapok, hogy megmaradjon a baba és persze ágynyugalomban kell lennem.
2009. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz, remélem nem lessz semmi :) Köszi a komikat!
2009. dec. 29. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapig a "menzi" idején görcsöltem, de semmi baj nem volt. Remélem, nálad is csak ilyesmiről van szó.
2009. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál?
2009. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy nem lát semmi bajt, a szívműködés beindult. És mondta, hogy legyek nyugodt környezetbe, és feküdjek sokat. De azért mégis félek.. 4hónapja volt egy abortuszom.
2009. dec. 30. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Örülök, hogy minden rendben, gondoltam Rád!!! Engem már nem nagyon kell sajnálni, a szomorú esemény két éve volt és a műtét utáni második hónapban megfogant a kisfiam, aki éppen tegnap volt 16 hónapos. :)

A 4 hónappal ezelőtt miért volt abortuszod?


Ha nem látott a dokid semmi problémát, akkor tényleg csak a tested alakulását érzed, ami néha elég rémisztő, legalábbis nekem a második terhességemnél minden görcsnél megijedtem. De ez teljesen normális, pihenj sokat, lazuljál, szedjél magnéziumot!


BÚÉK!

2009. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!