Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mi lehet a baj? (menstruá...

SOS! Mi lehet a baj? (menstruációs gond)

Figyelt kérdés

A menstruációm napra pontosan megjön, szabályosan megvan 5 napig, de a problémám, hogy amint elmúlik 2-3 napra rá újból megjön. Ugyan olyan, mintha nem is menstruáltam volna...erős, darabos, és rendesen érzem a méhem, annyira görcsöl...Ha következő hónapban is ez lesz, megyek dokihoz, de addig is hátha itt akad valaki, akinek hasonló gondja volt. Hallottam olyat is, hogy kaparást kell csinálni, mert valami van a méhben, ami nem tud távozni, és így próbál a méh öntisztító lenni...hát bármit, csak kaparást ne...Nagyon aggódom, hogy hormonprobléma lehet, vagy ne adj Isten sokkal komolyabb. Kérem aki tud, adjon vmi tanácsot!!

Előre is köszönöm!


2009. okt. 5. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tanács lehet, hogy menj dokihoz. Ne a jövő hónapban, hanem most. Nem egészséges ha szinte folyamatosan vérzel.
2009. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem minek vársz egy hónapot??
2009. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha netán valaki fellapozza ezt a kérdést, íme a válasz:

Ezt a kérdést okt.5-én írtam, de mivel továbbra is nagyon szúrkált jobb oldalt a petefészkem, elmentem egy másik orvoshoz (mivel a dokim folyton csak az ovulációra hivatkozok, hát könyörgöm, nem ovulálok folyton). Na szóval, az új dokim 2 perc alatt meglátta, hogy mi a bajom. Egy szép 5-cem ciszta KÍVÜL a petefészkemen. Megbeszéltük, mikor menjek megint kontrollra, és ha tovább nő, akkor laparoszkópia. A durvább része a sztorinak, hogy két napra rá szerelmeskedés után annyira elkezdett szúrni, hogy remegtem a fájdalomtól. Párom öltöztett fel és cipelt le a 3-ról, amikor hajnal 2-3 körül rohantunk az ügyeletre, onnan utaló a kórházba...pár óra múlva műtét. Megrepedt a ciszta, és folyamatosan telt vérrel a kismedencém...

Úgyhogy valószínű a menstruáció utáni durva vérzést is ciszta okozta, csak azok belül voltak, nem kívül.

Nem tudom, ha ráhagyom az orvosra, hogy biztos ovulációs fájdalmam van, melyik osztályokra vittek volna, mire kiderül mi a bajom. Szörnyű.

Ja, és azóta rajta vagyunk a babaprojekten, de sajnos még nem jött össze.

2010. máj. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!