Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS,IR,szinte folyamatos...

PCOS,IR,szinte folyamatos vérzés.El fog ez múlni valaha?Már vicc az egész.

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vizsgálgatnak,mert 10-15 napokat menstruálok,és a köztes időszakban is barnázok.Szex kizárva,mert vérzek tőle,már orál sem lehet,mert csikló orgazmus után is vérzek.Az egyik orvos kaparni akar,a másik ezt ellenzi,a következő közli hogy tele vannak a petefészkeim cisztákkal.Ilyen vizsgálat,olyan vizsgálat,70 vérvétel,szedjek fogamzásgátlót aztán ne szedjek.HPV nincs,rák sincs (elvileg,bár már nem bízok senkiben),vastag méhnyálkahártya az folyamatosan van.Aki hasonló tortúrán ment/megy keresztül, elmúlik ez valaha?Már nagyon elegem van,rámegy lassan a kapcsolatom is.Tartom a tanácsolt diétát,mozgok folyamatosan.27 kilót fogytam,3 kilóra vagyok a normál súlytól jelenleg,de hiába fogyok,hiába csinálok mindent,nem múlik el a vérzés.

2021. szept. 28. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig anyukámnak is ugyanez volt és a kaparás után szinte teljen megszűnt a probléma. Lehet neked is mégis azt kéne. Nekem is pcos-em van, nekem is foggátlót írtak, hogy szedjem de az sem megoldás hosszú távra.
2021. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veled?
2021. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt egy 10 napig tartó eszméletlenül brutális vérzéses időszak (maxi tampon 50 perc alatt átázott, hatalmas egybe zselé szerű cuccok jöttek), és azóta elmúlt! 20. napja nincs vérzés,nincs barnázás, semmi, szex után sem, egyszerűen hihetetlen! A nőgyógyász azt mondta most lehet megoldotta a szervezetem a problémát magától, úgyhogy várjunk hogy megjön e rendben 30-40 napon belül.
2021. nov. 6. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, minden jót kívánok neked
2021. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, azóta történt valami? Párom hasonló gondokkal küzd, nála enyhébb, de a szexuális életünk nekünk is rámegy.
2022. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!