Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ido alatt urul ki a...

Mennyi ido alatt urul ki a fogamzasgatlo a szervezetbol?

Figyelt kérdés

15 eves koromban volt ket nagy cisztam, aminek kovetkezteben ki kellett venni az egyik petefeszkemet is. A mutet elott soha nem volt normalis, pontos ciklusom, a mutet utan valamennyire normalizalodott -tobbe-kevesbe- hiaba volt csak egy petefeszkem. 17 eves koromban kezdtem el szedni a fogamzasgatlot, kozel 7 evig szedtem, az utolso par honapban furcsa tuneteket produkaltam, igy orvos javasolta, hogy vagy hagyjam abba, vagy minimum szuneteltessem.

Ez az elso honapom nelkule. Nem voltak eros gorcseim, nem voltak fura verzeseim, nem voltak meglepetesek, amit furcsalltam, mert ezekre a doki is felkeszitett. Amit viszont nem ertek, hogy a tabletta altal eloidezett ciklus maradt, a level szerint a napokban kene megjonnie, es ma mar pecsetelek. Lehet, hogy nem urult meg ki a gyogyszer es van meg minimalis hatasa amit ez befolyasolna?

23/L


2021. okt. 5. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerüen ez a természetes ciklusod.

Normál esetben pár nap alatt kiürül a hatóanyag

2021. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!