Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma?

Menstruációs probléma?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és tavaly decemberben majdnem egy hónapot késett a menstruációm azóta nagyon fáj az alhasam, erős a vérzésem, kegyetlenül szédülök, hányingerem van néha hányok is, fáj a fejem és túlzottan ingerült vagyok.

Nyáron voltam nőgyógyásznál aki írt fel fluomizint eddig olyan volt a menstruációm mint régen, de most megint visszajött olyan erősen mint volt.

Akkor azt mondta, hogy a méhem be van gyulladva, a kérdésem az lenne, hogy visszajöhetett a gyulladás vagy célszerű lenne elmennem másik nőgyógyászhoz mert lehet az előző nem talált valamit vagy rosszul vizsgált?

Nagyon fáj szinte az ájulás szintjén vagyok egész nap csak feküdni tudok ha muszáj mennem valahova rendes kínzás.



2021. okt. 8. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy pisiléskor is nagyon fáj a hasam
2021. okt. 8. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen nőgyogyászhoz menj.
2021. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
És miért nem jutott eszedbe, hogy újra elmenj nőgyógyászhoz?
2021. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott mint említettem is a kérdésben 😃
2021. okt. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!