Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja ért véget a menstruáci...

3 napja ért véget a menstruációm, azaz szombaton. Vasárnap és hétfőn barnás, sárgás folyást tapasztaltam. Ma reggel barnafolyásom volt, s aztán pecsételő vérzést vettem észre. Komolyabb probléma is lehet?

Figyelt kérdés

Csütörtökön, tampont helyeztem fel amit 2-3 óránként cserélni szoktam. Azonban 1 idő múlva égető és fájdalmas érzés volt az ülés. Mikor tudtam, azonnal betétre cseréltem, s ez a fájdalom megszűnt. Akár ez is szerepet játszhat abban hogy pecsételő vérzésem van?


Fel is vagyok fázva két napja.


(A menstruációm 4 napig tartott, az 5. napon csak sötét barna, szinte fekete vérzést tapasztaltam)



2021. okt. 5. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a felfazas lesz a problema. De en a helyedben megnezetnem.
2021. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel. Jobb ha megnézeted, mint hogy kiderüljön később, nagyobb a baj.
2021. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!