Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam?

Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Tizedikén meg kellett volna jönnie, de semmi. Aznap kezdett fájdogálni a hasam, akkor még nem volt olyan durva, mert nem éreztem folyamatosan. Tizenegyedike óta folyamatosan fáj, és elég nagy foltban, nem csak alul. Terhesség kizárva, mivelhogy szűz vagyok. Eleinte nyilván menstruációra gyanakodtam, de mintha máshogy fájna. Aztán gondolkodtam székrekedésen, de aztán ezzel sem lett probléma és, utána ugyanúgy fájt tovább a hasam. (Vagy csak nem jött ki minden??) Az lehetséges, hogy valamilyen gyulladásom van és az miatt nem jött meg? Vagy esetleg bélgyulladás, fertőzés? Már legalább egy éve rendszeres a menstruációm, de azelőtt gyakori volt hogy kimaradozott. Valaki ennyiből tud mondani valamit? Úgy érzem, hogy éjszaka a legdurvább, aludni sem tudok, de lehet, hogy azért mert akkor nem vonja el más a figyelmem.

2021. okt. 14. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

4 nappal ezelőttre jósolta a naptár.


Kulcsszavak: 4, naptár, jóslat


Nagyon ritka, hogy valakinek éveken át, minden hónapban napra pontosan jön meg.


4 napból ne csináljunk már fesztivált, csajok. Nem ez az első ilyen kérdés, hogy "3-4 napja késik, természetesen hívom a dokit."


Ennyi késés természetes. Ráadásul tüneteid is vannak, nem sokára megfog jönni. Ne aggódj.

2021. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Máskor is szokott de max két napot, és nem kíséri ennyire kínzó hasfájás. Ezért is aggódom, érzem, hogy valami nincs teljesen rendben.
2021. okt. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!