Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek bekavart az oltás a...

Akinek bekavart az oltás a menstruációs ciklusába és nem akkor jött meg amikor kellett volna, hogyan oldotta meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem a kérdést, hogy sokan írták, hogy nem akkor jött meg amikor kellett volna, és/vagy erősebb volt.

Ha hamarabb jött meg az oltás után (pl. 2 hétre), akkor fordult elő "baleset" vagy nem ért rosszkor?

Ha pedig késett/kimaradt, nem aggódtál-e, hogy bármikor megjöhet? Ott hogyan készültél fel?

Most kaptam oltást, és azért érdekel, hogy melyik esetben/mire számítsak.



2021. okt. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudod megjöveszeni ha ilyensmire gondolsz.

Ha bezavart hát bezavart. Legyen nálad tampon és betét és plusz bugyi. Mást nem tudsz tenni.

2021. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Az oltás sok ember egészségét és életét tönkre vágta, csak erről nem szabad beszélni.

Ha csak a ciklusodat zavarja meg, akkor olcsón megúsztad.

2021. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az oltás sok ember egészségét és életét tönkre vágta"


Pardon?

2021. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

3.

Ezek szerint te nem hallottál semmi rosszat.

Jó neked.👍

2021. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam szerencsére csak annyi volt, hogy az oltás utáni legközelebbi menzeszem késett kb 7-8 napot. De én nem aggódtam azon, hogy váratlanul jön, ugyanis évek óta tudatosan figyelem a testem apró jelzéseit. Tudom, hogy mikor van peteérésem, és 2-3 napos pontossággal be tudom lőni, hogy mikor jön meg, mert érzem magamon az előjeleit (mellfeszülés, ingerlékenység, éhségérzet, apró görcsölgetések az alhasban). Amikor oltás után a ciklusom 30. napja környékén jártam, már tudtam, hogy késni fog, mert semmiféle előjel nem volt még.

Aztán pár nappal később kezdődtek az előbb írt tünetek, így akkor már tudtam, hogy közeledik a napja, így egyáltalán nem ért váratlanul, amikor tényleg megjött.

Úgyhogy én mindenkit csak arra tudok buzdítani, hogy figyelje meg, milyen jeleket küld a szervezete. Persze ez csak azokra érvényes, akik nem szednek hormonális fogamzásgátlót, mert ott nincs is rendes ciklus.

2021. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!