Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellem nyomásra...

Az egyik mellem nyomásra érzékeny/fáj a bimbó vonalában fent. Antibiotikum kúrán vagyok, lehet ettől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Én még antibiotikumtól nem hallottam ilyet de nézd meg a tájékoztatója írja e.

Ha nem javul érdemes megnézetni,egy ultrahang nem árt.

2021. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy több nyirokcsomóm is be van gyulladva most és hátha ott is ez van. Arc és homloküreg gyulladásra kaptam gyógyszert a napokban, már 1 hónapja benne vagyok a betegségben.
2021. okt. 21. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó a hónalj vonalában van,a mellben nyirokfonat van ami az egész mellet betölti,átszövi. Nincs a bimbó körül nyirokcsomó. Nem lehet hogy meg fog jönni és a mirigyek gyulladtak be? Bár az általában mind a két mellen szokott.
2021. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet meg fog jönni, mert már ideje lenne, csak gondolom a gyógyszer nem tett jót a ciklusomnak. Általában elötte mindkét mellem érzékeny szokott lenni, de ezt nem olyannak érzem. Olyankor már attól is fáj ha hozzáér a ruha. Most csak nyomásra fáj egy pontban és csak az egyik.
2021. okt. 21. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a menstruációt,ha utána sem múlik el nézesd meg.
2021. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!