Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális szüzesség elveszté...

Ez normális szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés
2 napja veszitettem el, vér nem volt csak másnap mikor elmentem furodni lattam a vizbe par kis ver darabot, ma elmentem furodni es eszrevettem hogy a bugyim tiszta barna, mint mikor megjon es a vegenel jarok a napoknak ez is olyan. Ez normalis? Most tavozik el a vér?
2021. okt. 25. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellene megjönnie?
2021. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 meg teljesem nem allt be de ebben a honapban mar megjott, szoval jovo honap eleje fele
2021. okt. 25. 23:18
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az a kérdés, hogy volt -e óvszer! Nélküle kell aggódnod!
2021. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Qz q gone hogy nem.... nekem azt mondta a partnerem hogy nincs a mereteben ezert a kihuzasos modszert alkalmazta.... azt mondta hogy ebbol meg sosem volt baj
2021. okt. 25. 23:31
 5/23 A kérdező kommentje:
*az a gond
2021. okt. 25. 23:31
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Atyagatya!

Hát csak gratulálni tudok, egyrészt ezek szerint egy mikropöcsűvel jöttél össze. Másrészt esélyes, hogy az első dugibuli emlékét majd egy jóféle nemi betegség is megszilárdítja.

Ezért nem kén 12 évesen keffenteni.

2021. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Magyar "nők" be like :

Intelligensek vagyunk,előbb növünk fel,stb.

Nem vagyunk eladók,a testünk nem játék,stb.

Valóság :

2021. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

A szaporodóképes kort elérted már? Mert akkor egy pulya is benne van a pakliban.

Ha az összejött, utána hivatásból is művelheted ezt, hogy eltartsd.

2021. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#6 nem minden fiunak kell feltetlen nemi betegsegeknek a hordozoja lenni
2021. okt. 25. 23:40
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy nincs a méretében??!!!


Eszem megáll. Legközelebb ha óvszer nélkül akar orált vagy berakni bármelyik testnyílásodba, akkor csináltasson előtte teljes nemibetegségszűrést. Az óvszerrel sem árt, ha volt előtted több partnere.


A megszakításos módszer + hőmérőzés a terhességek számát alig több, mint 50%-kal csökkenti. Tehát minden második alkalommal, mikor teherbe esnél kb. teherbe is fogsz. Ennek a generációnak az a szerencséje, hogy a "műanyag pampers" pelusok miatt a férfiak hímivarsejtjei nem igazán aktívak...

2021. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!