Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális szüzesség elveszté...

Ez normális szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés
2 napja veszitettem el, vér nem volt csak másnap mikor elmentem furodni lattam a vizbe par kis ver darabot, ma elmentem furodni es eszrevettem hogy a bugyim tiszta barna, mint mikor megjon es a vegenel jarok a napoknak ez is olyan. Ez normalis? Most tavozik el a vér?
2021. okt. 25. 23:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Atya gatya :) az szed fogamzasgatlot jo esetben akinek stabil tobb eves kapcsolata van, na az akkor milyen nemibetegseget kapna el?

Ez az egyik....

masik, minden meretre van gumi. Ha ilyet hazudik neked, annyit is er a pali.

A megszakitas nem vedekezes.... ja terhes lehetsz. Remelem nem leszel, kar volna szaporodnod.

2021. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent, az egyik baratnom a masodik alkalomnal mar terhes is lett a megszakitassal. Ketszer volt a sraccal es mar terhes is lett , na ennyit er ez a modszer
2021. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Looool 19

Most beoltottad,de elég durva hogy ennyi évesen tudod hogy mi az átlag...

Ezer palija van,azt nem qva,baxik de nem tudna utánanézni dolgoknak...

De ő tájékozott,okos,értelmes,független nő.

Mikor fogsz amúgy felnőni?

Minden második nőnek miért kell ilyennek lenni ebben az országban?

2021. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!