Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta miatt lehetséges...

Ciszta miatt lehetséges kevesebb napokig tartó és gyengébb menstruáció?

Figyelt kérdés

Lassan két hete hogy nőgyógyász cisztát talált a jobboldali petefészkemnél.

Terhesség nem hinném, hogy szóba jöhetne. Utoljára júniusban voltam együtt akkori párommal, de azóta minden hónapban volt normális menstruációm. Valamint azóta azt már szerintem látni kellett volna ultrahangon is. Valamint augusztusban két terhességi tesztem is negatív lett.


Lehetséges, hogy a ciszta csinálja vagy más lehet a háttérben?



2021. okt. 28. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a ciszta miatt, de akár más okból is. Én a helyedben felhívnám a nőgyógyászt, hogy szerinte az okozza-e, vagy indokolt más kivizsgálás is.

Terhes biztosan nem vagy a leírtak alapján.

2021. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Inkább elhúzódó, fájdalmas vérzést okoz, de nálam pl. volt, hogy kimaradt vérzésnél cisztára gyanakodtak, szóval, bármi lehet. Viszont 1 furcsa, és amúgy panaszt sem okozó menstruációval szerintem felesleges szaladgálni meg telefonálni. Ha több is eltér jelentősen a korábban tapasztaltaktól, akkor már indokolt lehet.
2021. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!