Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi okozta, elmennétek...

Vajon mi okozta, elmennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szóval a fenekemen (😅) kör alakban több sebes dolog alakult ki és soha nem volt még ilyen. Nem tudom hogy nemi betegség-e vagy csak a borotva vágta-e fel.


Kevesebb mint egy hete elvagtam a lábam borotvával és a sebek a lábamon teljesen ugyanúgy néznek ki, mint a fenekemen és ugyanúgy gyógyulnak ès kb egy időben keletkezhettek.

Ti elmennétek nemi/ bőrgyógyászhoz vagy betudnátok a borotvának?


2021. okt. 28. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy a borotva vágta meg.

Illetve fémallergia is okozhat sebes kiütést, ha pl a farmer szegecsei hozzáérnek a bőrhöz.

2021. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy éreztem, h a borotva több helyen megvágott, de hogy ennyire azt nem 😂
2021. okt. 28. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellegűek a sebek? A vágás teljesen egyéretelmű egyenes vonal. Ha kör alakú vörös foltok, az gombás fertőzés.
2021. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De a lábamon egyértelműen tudom hogy megvágtam és kör alakban vagta meg (gondolom ahogy gyurodik a bor).


Amugy nem viszket meg semmi mas tunetem nincs.

2021. okt. 28. 22:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert a borotva amugy nem megvagta a bort hanem konkretan “letepte” ezert is ilyen az alakja (gondolom en)
2021. okt. 29. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod mi a kérdés? Használj hámosítót, 1 hét múlva elmúlik.
2021. okt. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegy fel egy fotot
2021. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!