Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas ovuláciò meddig...

Fájdalmas ovuláciò meddig okès? Valakinèl van hasonlò?

Figyelt kérdés
1 èves lassan a kisfiam ès hát szülès òta valòban nem szenvedek menzeszkor úgy, mint előtte, viszont elèggè megèrzem a peteèrèst. Konkrètan tegnap nem tudtam együtt lenni a fèrjemmel, mert úgy elkezdett szúrni a hasam, hogy magzatpòzban fetrengtem, szurkált az egèsz alhasam, behatolás is fájt, ha mèlyebbre ment. Járásnál is èrzem illetve, ha pl nagy wc-zek. Nem mindig ilyen erőteljes, de sokszor kellemetlen a közèpidő, nèha fel is puffad a hasam. Mèg ma is èrzem kicsit, kb 2 napig tart. A napokban voltam a nődokimnál teljeskörű hasi ès hüvelyi UH-n + rákszűrès, azt mondta minden tökèletes. Felìrattam fogamzásgátlòt, mivel mèg nem akarunk tesòt, nyilván az majd megoldja a "gondot", de ez mennyire általános, hogy erős fájdalommal jár az ovuláciò?
2021. okt. 29. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek endometriozisa van és ezért szenved annyira, mint te. De ha téged megvizsgált az orvos és nem talált semmi bajt akkor nem tudom mi okozhatja. Fogamzásgátló ugye gátolja a peteérést szóval valószínűleg meg fog szűnni a probléma
2021. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már szültél jellemző. Nekem is első baba után lett az, hogy elkezdtem ugyanígy megérezni. Később hálás voltam érte mert könnyebben jött össze a második babám.

Ha nem érzem, akkor hiába az Lh teszt, nem lettünk volna jó időben együtt.

2021. okt. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden rendben odalent, ezek szerint a szülès után jártam ìgy, èrdekes... Az igaz, hogy a tesò pròbálkozásnál majd jòl jön ez, már az elsőnèl is a nyák ès az app segìtett nekünk ès össze is jött elsőre. 🙏 köszi nektek
2021. okt. 30. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!