Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan nem múló húgyúti...

Folyamatosan nem múló húgyúti fertőzéssel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Felírtak gyógyszert amit be kellett szednem, de egyszerűen semmi változás nem történik. Az immunrendszerem jó, sosem vagyok beteg egeszesegesen étkezem. Mit lehet ilyenkor tenni? Az orvos azt mondja lehetetlen hogy nem vagyok jobban.

2021. okt. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adnak másik antibiotikumot vagy jön a hólyagtükrözés, vizelettenyésztés.
2021. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van párod?
2021. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem szabad mindenféle hajléktalan túrós retkesf@szú lidérccel lefeküdni.
2021. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1: köszönöm szépen! Akkor majd visszamegyek aztán erősködök, hogy legyen alaposabb kivizsgálás.

2: nincs jelenleg.

2021. nov. 1. 16:44
 5/5 anonim válasza:

Pár évvel ezelőtt én is folyamatosan visszatérő húgyúti fertőzésekkel, kellemetlenségekkel küszködtem. Aztán áttértem a betéthasználatra a menstruáció alatt. Bátran ki merem jelenteni, hogy mióta nem tampont használok, azóta megszűntek ezek a húgyúti problémák. Esetleg gondold végig, hogy mi befolyásolhatja az állapotod javulását (tanga hordása, meleg ülőfürdő, tamponhasználat, védekezés nélküli szex).

Jobbulást! :)

2021. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!