Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsölök ennyire a...

Mitől görcsölök ennyire a nehéz napokon?

Figyelt kérdés

Mindig az első napon én a halálomon vagyok és nem, nem túlzok ezzel. Most is majdnem 1 órán keresztül hánytam, már 2 gyógyszert bevettem, de egyszerűen nem akar hatni semmit és már kezd nagyon elegem lenni, felállni sem tudok a fájdalomtól. Mi lesz velem ha dolgoznom kell majd, bele se merek gondolni.. Voltam már nőgyógyásznál, semmi eltérést nem talált..


20/L



2021. nov. 1. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Nem akkor kell bevenni a gyógyszert, mikor már hánysz a fájdalomtól, mert nem ér semmit, pláne, ha ki is jön.

Ha renszeres a menzeszed, 1-2 nappal előtte kezd el szedni a fájdalomcsillapítót. És valami normálisat (Cataflam, Apranax), nem no-spát magában, mert az lószart se ér.

2021. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
üdv a klubban. ha gondolod küldök üziben otthon csinálható tornát, azt is szeretem ha nem akarok kimenni. én amúgy pont most megyek emiatt kocogni. eltereli a figyelmet. próbáld meg legyűrni a fájdalmat és ellentartani. mozogj. nem tudom másokat, de nekem ez bejött.
2021. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!