Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg okozhatja ez a problémát?

Palfydanka kérdése:

Esetleg okozhatja ez a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos az utóbbi időben többször jelentkezett nálam viszketés ott lent, orvos canesten/candibene krémet javasolt rá, egy kb. 1 hét után minden esetben elmúlt. Most megint jelentkezett viszketés, azonban leghamarabb egy hét múlva tudna látni orvos. Addig viszont mit tegyek? alkalmazzam továbbra is a krémeket?

Illetve mintha mindig együttlét után jelentkezne, és esetleg gondoltam arra, hogy néha párom hímvesszője lejjeb csúszik, és hozzáér a végbélnyílásomhoz(vagyis inkább a közelébe), és esetleg az miatt kialakulhat ilyen? Ez legutóbbi alkalomnál történt, azonnal megmosakodott, de úgy tűnik, nem volt elég. Illetve aznap voltam egy kollégiumi buliban és ott pisiltem is, lehet az okozhatta esetleg a problémát? Emellett sajnos az immunrendszerem elég gyenge, másfél hónap alatt 3 antibiotikumos kúrán vagyok túl, és egy teljes hónapig semmitől sem múlt el a torokfájásom és a köhögésem, csak nemrég jöttem rendbe.

Kérlek segítsetek, mert orvoshoz csak egy hét múlva jutok:(


2021. nov. 7. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gombás fertőzésed van, azt nem elég külsőleg kezelni, vegyél Canesten hüvelytablettát is, illetve a párodat is kell gomba ellen kezelni. Amíg nem jutsz el orvoshoz, addig ne legyetek együtt.
2021. nov. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy a menszeszemnek kb most kell meg jönnie, és elolvastam a huvelytabletta betegtájékoztatásat, és azt írja, hogy menstruacio alatt nem lehet alkalmazni 😕 ez esetben szerinted/szerintetek elmerjem kezdeni a kúrát?
2021. nov. 7. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg persze, menzesz alatt is lehet.

Az okot kéne megtalálni, mert hosszú távon nem egészséges. Lehet a párodtól kapod el mindig, neki is kéne használnia a krémet. A másik eshetőség, hogy nyilvános WC, amit használsz (akár munkahelyi) nem elég tiszta. Érdemes fertőtlenítőkendőt hordani magadnál, és azzal kicsit megtakarítani az ülőkét, mielőtt ráülsz.

2021. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Gondolom menszesz alatt az orvos nem tud úgy kenetet venni tenyésztésre, így lehet új idopont kell sajnos :(

Tegnap ota szerencsere sokkal jobb már, koszonom a válaszokat!

2021. nov. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!