Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálatnál...

Nőgyógyászati vizsgálatnál milyen kérdésekre számítsak?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruáció időpontján, illetve, hogy van-e panaszomon kívül miket fog még kérdezni a nőgyógyász? Ugye a szexuális életemet illetően nem fog faggatózni azon túlmenően, hogy nem vagyok szűz? A melleket is megvizsgálja? Aznap frissen borotválva szoktatok menni, hogy ne legyen szúrós?

2021. nov. 10. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Meg szokta kérdezni még, hogy szültem-e már és hány terhességem volt. (Ha új orvos)

Én nem szoktam csupaszon érkezni. Lehet, hogy hülyeség, de ha lehet ezt fokozni, én úgy még inkább meztelennek érezném magam :P

2021. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, első vizsgálatom lesz. Nem hinném, hogy a szülés ilyen fiatalon szóba kerülne, nyilván nem szültem még.
2021. nov. 10. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Szedek-e fogamzásgátlót.


Huszas éveim elején csupaszon mentem, kis idétlen az ember.. 30 felett csak nem dzsungelben, röviden. De a dzsungelben sincs köze. Nem érdekli. Olyan neki, mintha egy szervizes egy számítógépet nézne

2021. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha nem szedek, akkor ugye nem fogja ajánlgatni? Hormonmentes videóit szoktam nézni, nem is akarok soha.
2021. nov. 10. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Azért mész, hogy írjon? nem fog.


(De bocs, én itt most kiszállok, nincs kedvem ehhez a témához, meg neten olvasott izékkel tömött beszélgetéshez. )

2021. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem azért. Menstruációmon kívüli időben is nagyon görcsöl az alhasam, hasi UH-n nem találtak semmit.
2021. nov. 10. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog faggatózni, megkérdezi a menstruációd utolsó napját, élsz e nemi életet, mikor volt az utolsó rákszűrésed, mi a panaszod. Nagyjából ennyi. Fogamzásgátlót nem fog ajánlgatni ha nem azért mész oda. Én csupaszon megyek oda de én amúgy is mindig szőrtelenítek.
2021. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam, hogy most megyek először, nem voltam még sosem. Én is szőrtelenítek,általában 2 naponta, csak brutál gyorsan nő a szőröm, egy nap után már nem vagyok teljesen sima.
2021. nov. 10. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem divatbemutatóra vagy castingra mész... Kit érdekel, hogy néz ki.
2021. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció kezdőnapját kérdezik, nem az utolsót. Fogamzásgátlás módját. Én mikor azt mondom, megszakítással, szeme nem rebben. Szóval nem inkvizíció.


Szőrtelenítés itt irreleváns. Ahogy sikerül, dokit nem érdekli.

2021. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!