Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészekrák?

Ez lehet petefészekrák?

Figyelt kérdés

Nagyon puffadok, rengetegszer járok pisilni és folyton olyan érzés, mintha tele lenne az alhasam valami folyadékkal, ami sosem tud teljesen távozni...reggel is ilyen, de estére még durvább. A menstruációm rendszertelen, már 11 napja tart, előtte viszont 4 hónapig meg sem jött normálisan, de egyáltalán nem fáj. Ezenkívül észrevettem egy duzzanatot az állam alatt, ami szerintem egy nyirokcsomó-duzzanat lehet. Szerdán megyek hasi-és kismedencei ultrahangra.


20/L



2021. nov. 12. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogyha ennyi ideje fenn állnak a panaszok, akkor miért is nem mentél még el kivizsgáltatni magad hamarabb?


Innentől kezdve nem hiszem, hogy itt bárki meg tudja majd mondani neked, hogy rákos vagy-e.


Várd ki mostmár ezt a pár napot és megmondják a vizsgálat során hogy mi a helyzet.

2021. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz még eléggé fiatal lennél, reménykedj,hogy nincs semmilyen komolyabb bajod,legfeljebb valami hormonzavar.Szerintem erõs vérzés is lenne nálad ennél a betegségnél.
2021. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Senior Séf ***** válasza:
31%

A rák már megszűnt létezni. Mindenki a covidba hal bele.

Viccet félretéve az alvásod rendben van? Éjjel 2 felé nem szoktál felébredni pisilni?

2021. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Kismedence gyulladásod can
2021. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, és ezen kívül 100 más probléma. Teljesen felesleges a legrosszabbra gondolni!

Akkor kezdj el aggódni, ha van miért, egyelőre nincs.

2021. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném, hogy rák. Mindenesetre minél hamarabb menj vele orvoshoz, ugyanis ha csak egy gyulladás, kezelés nélkül lehet belőle csúnya dolog.
2021. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. nov. 13. 06:37
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Mióma is lehet akár. Ne kombinálj,várd meg a vizsgálat eredményét.
2021. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utolsó! Remélem, nem lesz semmi komoly. Sajnos már túl sokat olvastam a neten...
2021. nov. 15. 15:43
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Szívesen. Majd esetleg írd meg mi lett! Drukkolok!
2021. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!