Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészekrák?

Ez lehet petefészekrák?

Figyelt kérdés

Nagyon puffadok, rengetegszer járok pisilni és folyton olyan érzés, mintha tele lenne az alhasam valami folyadékkal, ami sosem tud teljesen távozni...reggel is ilyen, de estére még durvább. A menstruációm rendszertelen, már 11 napja tart, előtte viszont 4 hónapig meg sem jött normálisan, de egyáltalán nem fáj. Ezenkívül észrevettem egy duzzanatot az állam alatt, ami szerintem egy nyirokcsomó-duzzanat lehet. Szerdán megyek hasi-és kismedencei ultrahangra.


20/L



2021. nov. 12. 17:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, kihez lenne érdemes elmenni. Én ugye voltam endokrinológusnál + egy hormontanácsadóval is konzultáltam, és totál ellentétes dolgokat mondtak...ráadásul vidéki vagyok, igaz, megyeszékhelyen élek, de azért nem hemzseg a város az endokrinológusoktól.
2022. júl. 8. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!