Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus változása az oltás...

Ciklus változása az oltás miatt? Vagy étkezés miatt?

Figyelt kérdés

Májusban kaptam az első oltást,aztán júniusban a másodikat. Lassan három hete késik a menstruációm. Ma értem el a nőgyógyászom,(asszisztense hívott vissza)azt mondta az oltástól lesz a késès. Terhes nem vagyok,teszteltem.


Valaki volt hasonló helyzetben?


Amire én gondoltam, hogy még az étkezéssel függhet össze. Múlt hónapban elkezdtem odafigyelni arra,hogy mit eszek . Tehát teljes őrlésű pékáru (magam süöm) és tészta, édesítőszer,több zöldség stb.. vagy butaság,hogy amiatt késne?


2021. nov. 18. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

A Pfizer melléghatások csoport tele van ilyen esetekkel. Gyakorlatilag ez már ilyen tök hétköznapi, az esetek jórészében megoldódik magától, viszonylag kis százalékban pedig az orvosok széttárják a kezeikeé és közlik, hogy "így jártál".

Jó oltakozást a továbbiakban is :)

2021. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fene se gondolta volna, hogy az miatt. Akkor amikor megkaptam számítottam rá hogy késni fog, sok nőtől lehetett hallani,hogy bezavart
2021. nov. 18. 16:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Facebookon van ez a pfizer mellékhatások csoport?
2021. nov. 18. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Fél éve kaptad az oltást, ennyi idő után az oltásra gyanakodni nagyon nagy hülyeség, a nőgyógyász asszisztense is jó nagy barom.


Minden évben több százezer vagy talán több millió olyan nő van az országban, akinek egyszercsak valamiért késik a menstruációja, esetleg teljesen random, nem beazonosítható okok miatt. Biztos, hogy nem az étkezésed miatt késett, max. akkor vannak változások a ciklusban étkezés miatt ha már kóroson túlsúlyos vagy, vagy kórosan sovány és ez miatt leáll a ciklusod mert hormonzavarod van meg nem működik már rendesen a szervezeted.


Majd ha már 2. vagy 3. hónapban se jön meg, akkor kell orvoshoz rohangálni, nem abnormális, ha egyszer 3 hetet késik.

2021. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csípőből rávágta hogy kaptam-e oltást. Így azt gondolom lehet benne valami, nemcsak én vagyok így akkor.
2021. nov. 18. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

1: "Gyakorlatilag ez már ilyen tök hétköznapi, az esetek jórészében megoldódik magától"


Ez az oltás előtt is pontosan ugyanígy volt, teljesen hétköznapi dolog volt mindig is, hogy sok nőnek néha ez vagy az miatt késik a menstruációja, ezen a fórumon is sok száz ilyen topic született az elmúlt kb. 15 évben, csak mivel mostmár mindenkinek lehetősége van baromságokat olvasni az interneten, hirtelen minden az oltás miatt van.

2021. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam nem hétköznapi, rendszeres a ciklusom
2021. nov. 18. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

7-es Hétköznapi, mint bárkinél, nem vagy különleges.

Hízástól, fogyástól, stressztől, megfázástól, és a semmitől is késhet, vagy akár kimaradhat is ciklus. Ezzel 1 alkalommal nőgyógyász nem foglalkozik, ha rendszeres, akkor igényel kivizsgálást.

2021. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. nov. 19. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!