Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindig átazok éjszaka annakellnére hogy nincs teljesen teli a betét.Éjszakai betetet használok a betét elején szinte fehér olyan 5 cm hátul is férne még de mégis hátul kifolyik és mindig olyan lesz a betét.Felkelek éjszaka hogy kell e cserélni de nem kell mert még nagyon sok fér bele.Reggel meg úgy ébredek hogy véres a bugyim mert hátul kifolyik.Mit tehetnék ellene?

2021. nov. 18. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Kifolyik? Nem szívja be? Szerintem válts jobb minőségű betétre, ami jobban szív, nem pereg le róla a vér.
2021. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj másik betétet, tedd eleve hátrébb, ha háton alszol.
2021. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vagy dm sajátmarkás vagy Always éjszakai betétet hasznalok,hátrafolyik és átázok.Pl múltkor csak közepén volt egy csík de akkor is kifolyt a betétből annak ellenére hogy nem volt megtelve.

Tudnatok ajánlani éjszakai betétet?

2021. nov. 18. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Fura vagy nem, de én "tena slip " amit használok és tudok ajánlani. Voltaképpen pelenka, de ezzel mindig "szárazon megúsztam", pedig nekem brutál erős vérzésem van (félévente járok is orvoshoz emiatt, kontrollra).



Egyszerű a csere (nem kell levenni a nadrágot, hanem oldalt van a tépőzár. Eldobható műanyag. ). Már jópár éve használom.


[link]

2021. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Vagy inkább így küldök linket mert valamiért hibás. 🤷🏼‍♀️ [link]
2021. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és hormonális alapú menorrhagia amivel küzdök úgyhogy gondolatod hogy milyen helyzetben nyújtott megoldást nekem :D
2021. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A betét az ilyen, este amikor fekszel nyilván mindenfele folyik csak arra nem amerre kellene. Én volt, hogy hátulra is beraktam egy második betétet és még így is ment mellé is, mert ha pl. az oldaladon vagy akkor oldalra fog folyni. Nekem is az összes bugyim így ment tönkre mikor betétet használtam. Erre megoldás a tampon, van az OB-nek éjszakai tamponja is, ezzel 100% megszűnne a problémád, ahogy nekem sincsenek már soha ilyen problémáim.
2021. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt javaslom: [link]


Nekem bejött! Erős vérzés

2021. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én tenát használok mindig az erős vérzésre. nagyon vastag olyan mint egy pelus. egy szoros bugyiba beteszem ráveszek egy cicanadrágot (ami aránylag szorosan tartja a betétet) azt abba alszok. nekem kényelmetlen de inkább ez minthogy reggel ágyneműt kelljen mosnom. és ami még iszonyubb a hasfájást is tűnöm kell.
2021. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én always ultra night 5 öst próbáltam ki nemrég, hát a bugyimba m-l épp h elfért :) cicanacival, szteccs shortal éjjel jól tart.
2021. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!