Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb műtét előtti napon...

Méhszájseb műtét előtti napon szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma lesz egy méhszájseb műtétem de hétvégén és tegnap együtt voltam többször is a párommal, lehet ebből gond? Illetve mennyi ideig nem lehet szexelni műtét után?

2021. nov. 22. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Jókor kérdezed, most már mindegy.
2021. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az orvostól kérdezd meg ezt mielőbb.
2021. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Előtte se kellett volna, nem hiszem el hogy ennyit nem lehet kibírni.
2021. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem lehet kibírni, nem mindenki találkozik minden nap a párjával, mi hónapokig nem látjuk egymást, jobb lenne nem folyton ítélkezni mert rohadt idegesítő mostmár
2021. nov. 22. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Jól van na, kedves kérdező. Nem mindenki ösztönlény. Vannak olyan férfiak/nők is, akiknek a partnerük egészsége előbbre való egy dugásnál. De ugye neked erről hiába is mesélne bárki.

Nem is értem, műtét után miért várnátok a szexszel, elvégre gondolom aztán megint hónapokig nem fogjátok látni egymást.

2021. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A “kedves” és “hasznos” hozzászólásokat figyelmen kívüli hagyása mellett, a jövőben hátha szüksége lesz valakinek HASZNOS INFÓRA: Nem volt semmi baj abból hogy együtt voltam a párommal, és kontrollig (2 hét) kerülendő az együttlét. A leugatást meg biztos a szülőktől tanulták egyesek, szép is lehet a besavanyodott életük, ha az ingereket gyakorin élik ki☺️☺️☺️☺️☺️ Ennyi volt, köszöntem
2021. nov. 22. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha megválaszoltad magadnak, akkor miért tetted fel a kérdést?
2021. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nem lehet kibírni, nem mindenki találkozik minden nap a párjával, mi hónapokig nem látjuk egymást, jobb lenne nem folyton ítélkezni mert rohadt idegesítő mostmár - de, ki lehet bírni!


Mi is kibírtuk távkapcsolatban, amikor egyikünknek valami baja volt. Ja, hát, nekünk fontos a másik egészsége, nem csak dgunk, mint két elmebeteg.

2021. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
orvos mit mondott? lehet vagy nem? az nem derült ki. amugy nem csak vaginális szex lehet keilégítő.jó hosszan vagy többször is 69-es pózban elégititek ki egymást, vagy popóba :D méhszáj sebet hogy lehet szerezni?
2021. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem én normálisan válaszoltam neked. Nem tudom mi volt abban bunkó hogy azt írtam "nem hiszem el hogy ennyit nem lehet kibírni."

Szerintem a világ nem dől össze de ha szerinted és a párod szerint igen akkor bajok vannak.

2021. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!