Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi bajom lehet? 24/L

Vajon mi bajom lehet? 24/L

Figyelt kérdés
Pár hónapja biztos van már hogy fáj a bal bordam alatt. Nem erősen inkább úgy fogalmaznék hogy enyhe fájdalom. Azt vettem észre hogy általában akkor fáj ha előtte megemelek valamit (ami úgy 20kgnal nehezebb). A fájdalom nem mindennapos. Csak akkor jelentkezik ha valami nehezebbet emelek meg. Vajon mi bajom lehet? Előre vesekőre gyanakodtam de nincs sem lázam, sem hidegrázásom, sem hányingerem...

2021. nov. 24. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet sérv esetleg?!
2021. nov. 30. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén nem tudom életem. Pedig be van jelölve a kérdés, de nem tudok válaszolni.
2021. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vese inkább a háti részen szokott fájni.

Sérvet is kizárnám.

Szerintem inkább csak beszorul a levegő 1-1 rossz mozdulatra.

2021. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasnyálmirigy is okozhat ilyent, de az jellemzően evéssel összefüggő panaszokat okozna, illetve hátul IS fájna. Illetve a lép van még arrafelé.


nekem a gyomrom fájt azon a tájékon (alsó bordáknál, jellemzően bal oldalon. Később gyomornyálkahártya gyulladást igazolt a gasztroszkópia), de fizikai terhelés nélkül is.


Sajnos háziorvoshoz kéne menned, s neki sem lesz egyszerű dolga. Sérv ott nem gyakori.

2021. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekes módon nekem csak akkor fáj ha megemelek valamit és az úgy mintha a hasfalam kiakarna szakadni. Falun élek szóval itt az emelés a mindennapi élet része nem igazán tudom kihagyni. De lehet csak a levegő beszorul egy egy rossz mozdulattol...remelem nincs okom az aggodalomra..
2021. dec. 4. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyan ez a problémám. Írtam is ki kérdést róla. Én is is sokat emelgetem a gyerekeket.
2021. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olvastam azt is hogy lehet esetleg gerincproblematol is... Es nekem gerincferdulesem van...
2021. dec. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!