Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem görcsölök soha,...

Miért nem görcsölök soha, amikor megjön?

Figyelt kérdés

9 éve menstruálok, azóta egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor görcsölt a hasam.

Nem azért, örülök neki, csak nem tudom, hogy ez mennyire normális. Jelent ez bármit is?



2021. nov. 25. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Isten kegyeltje vagy, azt jelenti.
2021. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Normális ez, én 10 éve menstruálok, egyetlen egyszer volt egy nagyon rossz görcsös élményem, még általános sulis voltam és haza is kellett jönnöm akkor a suliból. Azóta nem jelentkezik görcs, maximum aznap egy kicsit, amikor meg fog jönni. De volt olyan lány osztálytársam pl, aki minden menstruációkor otthon feküdt és görcsoldó injekciókat kapott. Biztosan nagyon szörnyű lehet az, de remélem azóta javult a helyzete.
2021. nov. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Lehet akár normális petefészek működés is.


Kiegyensúlyozott, stabil szociális háttér, tartósan nyugodt lelkiállapot. Ezt feltételezem a leírtakról.


Én sem vagyok egy görcsölös típus, pedig nekem már 35 évvel ezelőtt jött meg először. Szeretném, ha már nem kellene méregdrága vattabugyikat vásárolnom... éppen tegnap ért véget a barnázás (utóváladék.)


Kétszer volt mindössze elviselhetetlen, minkét lábamba nyillaló, sugárzó fájdalom az első években - azóta szinte egyáltalán nem érzem.

2021. nov. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Normális! Nagyon örülj neki. Én az első szülésem előtt minden menstruációt végig szenvedtem. 40 fokban, nyáron a vastag takaró alatt remegtem....görcsoldón éltem az első 2 napban.
2021. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen normális, én sem görcsölök soha menstruáció alatt/előtt, immár 26 éve. Hálás is vagyok érte.
2021. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!