Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs vérnek tényleg...

Menstruációs vérnek tényleg élénk pirosnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom buta kérdés..

De mindenhol azt olvastam hogy az egészéges menstruáció élénk piros. Viszont nekem végig ilyen barnás, sötétvörös, vagy majdnem fekete és kevés mennyiségű. Tehát szerintem 2 tisztasági betét is elég lenne egész napra. Kb 3 napig szokott meg lenni. Más is van így?


2021. nov. 26. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hol mindenhol olvastad ezt? A menstruációs vér közel sem annyira élénk színű, mint a sima, tömény vér. Ha olyan színe van, mintha pl. megvágtad volna magad, akkor gond van.
2021. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sötétebb most. De ennyire nem. Fel vagyok fázva többször. Volt év eleji 4 ab kúra után tokre világos is..szóval jah, gond van.
2021. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 26. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 1. nap ömlik és élénkebb, de akkor sem annyira, mint egy sebből a vér. Utána a többi napon mindig barnás és elhanyagolható mennyiség.
2021. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én semmiképpen nem mondanám élénk pirosnak. Inkább sötét bordó. De pl. az első cikket író férfi biztosan jobban tudja, mint én, nyilván naphosszat ül nők bugyija mellett és folyamatosan figyelgeti. A hormonmenteses Janka meg már nem először állít olyat, ami szerintem csak valami alternatív univerzumban lenne lehetséges, úgyhogy az ő véleménye ne legyen mérvadó.
2021. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de ha neked 2 tisztasági elég, és 3 napig tart, az csak barnázás. Nem vastagszik meg kellőképpen a méhnyálkahártya. Nem szedsz fogamzásgátlót?
2021. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, és az mellett ennél erősebb volt a vérzésem. Én pedig pont hogy arra számítottam hogy abba hagyom a gyógyszert és olyan lesz a menstruációm mint annak idején gyógyszer előtt.
2021. nov. 28. 16:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Mióta abba hagytam 3x jött meg, mindig pontos volt de első nap barnázás, második nap inkább ilyen sötét bordós, harmadik nap megint barnázás.
2021. nov. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!