Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan visszatérő...

Folyamatosan visszatérő hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász hüvelygyulladást diagnosztizált. Írt rá kúpot, illetve utána hüvelyflóra helyreállítót használtam. Egy ideig rendben is volt, most ismét előjött.

A kenet nem mutatott semmit, óvszerrel védekeztünk mindig.

Fájdalmas a vizelés, az együttlét, égő érzésem van és nagyon erős folyásom, de nem kellemetlen szagú.

Nektek mi vált be rá? Köszönöm ha válaszoltok, megnehezíti a minden napjaim.

Szerdán fog meg jönni a menstruációm, már előre tudom hogy szenvedés lesz a kehellyel…



2021. nov. 29. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fajdalmas a vizeles, akkor ez nem huvelygyulladas, hanem hugyuti fertozes (es emiatt fajhat a huvely is).

Ne hasznalj most kelyhet, ne szexelj, menj orvoshoz es irass antibiotikumot.

2021. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Illetve a viszketés is a tüneteim közé tartozik.

Húgyúti fertőzésre a háziorvos ír fel gyógyszert vagy urológus csak?

2021. nov. 29. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyesnek igaza van. Gyakori a vizeletfertőzés, ami utána a hüvelyben is problémát okoz. A háziorvos tud kérni vizeletvizsgálatot és tenyésztést is, amire kaphatsz antibiotikumot. Ami nagyon fontos és nekem bevált (én is hajlamos vagyok ilyenre), az hogy szex előtt és után is alaposan lezuhanyozz, valamint nagyon sok folyadék fogyasztás és szex után is minél hamarabb menj pisilni. Így a nem oda illő bacik kimosódnak és kevésbé valószínű, hogy fertőzést okoznak.
2021. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!