Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél éve folyamatos hüvely...

Másfél éve folyamatos hüvely gyulladásom van, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Voltam több nőgyógyásznal , több gyógyszert , kupot ki használtam már és csak egyre rosszabb. Könnyen kapok el fertőzést , barkteriumot . Felek hogy ra mehet a kapcsolatom

2019. márc. 9. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Addig járj orvosról orvosra, ameddig ki nem gyógyítanak belőle. Egy ismerősöm egy év alatt 8 dokinál volt. Az utolsó ki tudta kezelni.
2019. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A párodat is ki kell kezelni, mert oda-vissza fertőzitek egymást. Használjatok gumit ameddig nem vagytok kikezelve.
2019. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A párommal nem tudunk együtt lenni. Volt ő is kezelve. Több mint egy hónapja próbáltuk utoljára de nagyon fajt . Volt amelyik orvos azt mondta nem tudja mi lehet , gyulladás az biztos . Vett kenetet stb de minden negatív lett. Nem lehet tudni mitől van.
2019. márc. 9. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Laborba is elküldött az orvos?
2019. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen
2019. márc. 9. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom fogamzásgátlót használsz-e, de nekem folyamatos gyulladásom volt tőle. Ami segített az a Betadine kúp és persze fogamzasgatlo váltás
2019. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót
2019. márc. 9. 17:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is a betadin kúpot, de nekem nagyon ég meg fáj tőle
2019. márc. 9. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlen cukorbeteg? Attól is lehet. Vizsgáltasd ki magad mert nagyon sok minden okozhatja. A párodnak is lehet fertőzése de ő közben tünetmentes marad. Mindenképp menj el másik nőgyógyászhoz, mert többféle tesztet is elkellene végezni kenetből. Milyen a folyásod?
2019. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem rég nézték a cukrot meg az inzulint. A cukor rendben van. Az inzulin nincs, talán lehet hogy inzulinrezisztencia. De mindenképpen keresek másik nőgyógyászt
2019. márc. 9. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!