Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha nagyon erős a...

Mit tegyek ha nagyon erős a vérzésem és semmi sem segít?

Figyelt kérdés

(egy betét+tampon kombináció alig bír 30 percet)és nagyon elhúzódó (akár 2 hét)a vérzésem?Jártam már több nőgyógyásznál,elküldtek vérvételre,UH-ra,mindenhova de mindenhol minden rendben elvileg.Ki se tudom tenni a lábam,pelenkában vagyok itthon.

És már több gyógyszert is próbáltam amiket felírtak(vérzéscsillapító stb.) Esetleg másnál is volt ilyen? Ha igen mi segített?

16/L



2021. dec. 1. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem nagy segítség, de szerintem el kéne menned több szakemberhez is, mert ez így nem mehet nagyon vérszegény leszel:(
2021. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hematológushoz elküldtek?
2021. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel több szakembert! Ez egy olyan probléma, amit nem szabad annyiban hagyni.

(Háziorvosod tud róla? Ilyenkor már egy komplex kivizsgálást kellene elkezdeni, mert nem csak nőgyógyászati oka lehet.)

2021. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,most voltam dokinál,kaptam fogamzásgátlót,remélem segíteni fog,mert már olyan vérszegény vagyok,hogy veratomlesztést akartak csinálni 🙏
2021. dec. 29. 00:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Végül segített?
2022. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta kedves kérdező?
2022. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azóta egy éven át szedtem fogamzásgátlót és segített,aztán egyszer csak újra elkezdődött,most kaptam másik fogamzásgátlót és nem lett jobb a verzes mennyisege csak az idotartam rövidült le 5 napra kb :( pedig megint más dokinál voltam 😭
2023. júl. 28. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Oh, nagyon sajnálom. Kitartást kívánok. Tudom milyen rossz, hasonló cipőben járok. Köszönöm, hogy megírtad.
2023. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És elmentél végre hematológushoz? Simán lehet, hogy alvadási zavarod van, azért vérzel ennyire…
2023. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta,hogy a veralvadasi zavarnak mas tunete is lenne,de nincs. Azóta kicsit javult,hogy már több hónapja szedem az új gyógyszert. Most ha igy maradna egeszen kibirhato az a 3-4 durvabb nap.
2023. szept. 19. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!