Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4. napja késik, a csütörtöki...

4. napja késik, a csütörtöki részt negatív. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A férjemmel április óta nem védekezünk, csak megszakításos módszert használjuk + figyelem a naptárat a termékenységeg illetően.

Eddig semmi probléma nem volt, +- napra pontosan megjött, e hónapban viszont 4. napja késik. Kedden kellett volna megjönni, szerdán voltunk 2 hete utoljára (november 26 körül) együtt, csütörtöki tesztem negatív (10 órakor csináltam, patikus szerint ennyi idő után is már kimutathatja).

A derék részem kedd óta fáj, tegnaptól erősen fájnak és duzzadtak a melleim, hajnalban meg 1-1 menstruációs fájdalmat észleltem, de semmi nyoma. A deréktáji fájdalom hol enyhe, hol erősebb.

Még hétfő regg csinálok tesztet, ha az negatív akkor felkeresem az orvost.

Tavaly, pontosan 1 éve pozitív lett a rákszűrés vizsgálata, akkor valami vírust kaptam el, félek ettől is, hogy talán valami kiújult...

Baba nem baj ha lenne, viszont még szeretnénk várni vele, hogy anyagilag rendeződjünk kicsit.

Valakinek tapasztalata? Esetleg mint laikus, mit gondol? Tudom, h ebből semmire se lehet következtetni, 50-50%.


2021. dec. 11. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést az esetleges hibákért, telefonról írtam és sokszor a javító "beleszólt". :-)
2021. dec. 11. 17:17
 2/14 A kérdező kommentje:
Még annyi eszembe jutott, hogy a férjemmel tegnap voltunk együtt, de fájdalmas volt az együttlét. A méhemnél fájdalmat éreztem behatoláskor... Gyulladás esetleg? Ahogy mondtam, jövőhéten megyek dokihoz, csak érdekel, h valakinek volt-e tapasztalata.
2021. dec. 11. 17:39
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

'Tudom, h ebből semmire se lehet következtetni, 50-50%.'


50%

2021. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván jártas lehetsz a dolgokban, ha a tartalomból csak ennyi ragadta meg a figyelmedet. Nem véletlenül írtam, hogy tapasztalatok és nyilván nem azért, mert ha más "megúszta" akkor majd én is alapon (erre értettem az utolsó mondatomat, h 50-50%), hanem pl. hogy a teszt nem volt-e korai vagy hasonló esetleg hogy az előző hónapban történtek mennyire lehetnek befolyással... De köszi ✌🏼
2021. dec. 11. 17:52
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Szerinted mi honnan az istenből tudjuk, hogy gyereket vársz-e vagy sem? Olvassuk ki kávézaccból? Nyilván jártas lehetsz a gondolkodásnak nevezett cselekvésben.


Szivesen.

2021. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha beírod a keresőbe az ezzel kapcsolatos témát, akkor még sok hasonlót kérdést olvashatsz. Oda már is már írtál? 😄 Kérlek, tedd meg, mert rajtam kívül még sokan vannak és látom te amúgy is csak azért vagy itt, hogy ki tudd élni az "okoskodásodat", ami a valós életben nem megy, te billentyűs huszár. 😉 Na, szép estét és az én kérdésemet ne vedd figyelembe! 😉
2021. dec. 11. 18:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Az autocorrector miatt pedig sorry az elírásért, nehogy ebbe is elakadj. 🙂
2021. dec. 11. 18:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Írd meg hogy mi volt ma a dokinál! Remélem minden rendben és jól vagy
2021. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos tőled, hogy írtál.

Ma megyek 1 és 5 között az orvoshoz.

Vasárnap is teszteltem reggel, negatív. Ma reggeli is negatív. A gyógyszerész szerint ezek már olyan érzékeny tesztek, hogy a várt menstruáció előtt is kimutatná már a terhességet, ha pedig 1 hete késik és semmi halvány csík sem, akkor 99%, hogy nem terhesség.

Hétvégén nagyon fájt a derekam, konkrétan vese tájékon éreztem szúrós érzést. A melleim feszülnek, pattanások megjelentek az államon amik nálam a tipikus menstruáció előjelek, de semmi. Se barnás folyás.

Sajnos 1 éve ilyenkor pozitív lett a rákszűrés eredményem, alacsony szintű HPV vírust állapítottak meg. Szerencsére a szervezetem legyőzte a 3 hónap után, ahogy a doktor úr jósolta. A kontrol vizsgálat amúgy is érett, szóval ma arra is leveszi a tesztet.

Nagyon sok mindenre gondolok... A férjemmel pénteken együtt voltunk és nagyon fájt, olyannyira, hogy a szexet abszolút nem tudtam élvezni így be is fejeztük, ebből kifolyólag valami fertőzésre is gondolok. Nem akarok találgatni, mert rengeteg helyen olvastam sok mindent (nem szabadott volna); valakik szerint a derékfájás, feszülő mell és az elmaradás a terhesség előjele, szóval... Nem lettem okosabb, csak zaklatottabb, hogy nem tudom, hogy mi baj van velem... Bocsi, hogy hosszúra sikeredett és még egyszer köszi, hogy érdeklődtél :-) Majd leírom azt is, hogy mi volt a dokinál.

2021. dec. 13. 12:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok! Remélem minden rendben lesz!
2021. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!