Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne ebből a betegségb...

Hogy lehetne ebből a betegségből kigyogyulni?

Figyelt kérdés
18 éves már elmúltam lány vagyok, szűz, semmien szexuális tevékenységben nem volt még részem. De több éve már vírusos hüvelygyulladasom van. Orvoshoz hiába megyek nem írnak még gyógyszert sem, meg is tud semmit sem csinálni mert szűz vagyok. Folyamatosan mindennap évek óta már erős fehér folyasom van állaga szaga változik mindig, de nagyon megkeseríti az életem. Tisztasági betét nélkül nem is tudok menni sehova. Új fehérneműket kell kidobni mert annyi büdös és folyasos. Ki sem tudom mosni. Pl szőrtelenítés kor is a borotva egy használat után már a kukában landol. Mitől lehet ez? És hogy tudnék ebből kigyogyulni. Betadinos fürdőt is próbáltam már, teafaolajosat is nem működnek. Barátom van és nagyon szeretnénk már lefeküdni egymással de szegyenlem magam mert annyira büdös és fehér folyasos bő folyasos a hulyevelyem. Bocsánat a nyers kifejezéseket de már tényleg teljesen kétségbe vagyok esve. Van amikor pl most is savanyú illata van tehát ilyen nem tom mint ha végig huznas az ujjad egy megsavanyodott valamin. Rengeteget tisztalkodok tényleg napi 2-3x furdok nedves törlőkendő vizelés után meg papír is valaki s.o.s tudna segíteni? És ne Bunkó választ legyszives
2021. dec. 12. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A kerdes kamu.

Te soha nem voltal orvosnal ezzel a problemaval, ugyanis a nogyogyasz tudja kezelni a szuz paciensek huvelyi folyasat is. Vagy add meg az orvos nevet, aki azt mondta, hogy szuzhartyad miatt nem ad neked gyogyszert.

Ezen kivul, ha valoban evek ota lenne ilyen merteku folyasod, mar annyi szovodmenyes bajod lenne, hogy nem itt nyavalyognal.

Az, hogy a folyasod virusos, azt te vegkepp nem tudhattad megallapitani, szoval menj aludni es ne trollkodj.

2021. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Oke, az meg elkepzelheto valahogy, hogy kifogtal valakit, aki nem akart foglalkozni veled es elkuldott, de hogy tobb orvos is a szuzessegre hivatkozva meg se vizsgal es nem csinal semmit, az nekem is hihetetlen.

Keress fel egy nogyogyaszt, ha meg nem tetted meg, a szuzesseg nem befolyasol semmiben.

2021. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt fertőzésem szűzen, kivizsgáltak, kaptam gyógyszert. Menj el (egy másik) nőgyógyászhoz.


(Illetve OFF, de a semmilyen szexuális tevékenység, azt jelenti, petting sem? Mielőtt a behatolásra kerül a sor, érdemes lenne felfedezni egymás testét, megtanulni örömet szerezni egymásnak, illyetve azt, hogy neked mi szerez örömöt.)

2021. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan nyomorék emberek vagytok komolyan hogy nem létezik. Miért lenne kamu???? Voltam több orvosnál és nem nyúl fel nem tud sem ultrahangot semmit nem csinál. Szájon át bevető gyógyszert írt ami össze zavarta a menstruációmat is és rá írta a papírra hogy vírusos hüvely gyulladás. Egyik dolog, a másik az hogy segítséget kértem itt és nem azt a undorító hulyesegeiteket írjatok. Senki se kíváncsi ezekre. 2 éve kb így vagyok. És ha ti annyira nem hiszitek el majd az isten ratok adja! Mert ne tudjatok meg mennyit szenvedek már menstruaacio előtt is! Megjövetel előtt 2-3héttel már olyan erős hasi görcseim vannak mintha rendesen vereznék. És nem ti szenvedtek ezzel hogy sokszor közösségbe sem megyek, mert ruhán keresztül is érzem. Úgyhogy inkább le lehet állni rólam és vagy normálisan választ adtok kapok segítséget, vagy pusztuljatok!
2021. dec. 12. 08:48
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Menj el nőgyógyászati klinikára, szerintem is kicsit sántít a dolog. A szüzesség megléte akkor sem kizáró ok, hiába mondod nekem. Klinikai központot keress fel. De telefonon édeklődj a covid miatt.
2021. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha elmész nőgyógyászhoz, ragaszkodj hozzá, hogy vegyen kenetet és küldje el tenyésztésre, aztán célzottan írjon fel rá gyógyszert vagy kúpot. A kezelés után használj egy ideig hüvelyflóra helyreállító kúpot.

Nekem akkor sikerült hosszú idő után megszabadulnom a zavaró folyástól, amikor étrenddel is megtámogattam. Teljesen nem szűnt meg, de azóta nincs színe, szaga és semmi problémát nem okoz, a szexuális életben sem. A fehérneműből mindig ki tudtam mosni, régen is és most is, emiatt sosem dobtam ki semmit. Ja és a menstruációs görcseim is teljesen megszűntek, amióta egészségesebben táplálkozom. Mensi előtt 2 héttel a peteérést érzed, az is lehet fájdalmas, de ha annyira görcsöl, lehet, hogy érdemes lenne akkor is elmenned nőgyógyászhoz és ultrahanggal megnézetni, mi történik odabent, nincs-e pl. PCOS-ed.

2021. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A menstruáció miatt már eleve átszakadt részben a szűzhártyád, így kenetet, mintát venni simán tud a doki.

Étkezz egészségesen és rendszeresen, tisztálkodj megfelelően, intim területen csak sima vizet használj.

Keress más betegségeket a szervezetedben. Máshol is lehet gyulladás, ami hatással van az egész szervezetre, így a hüvelyedre is. Pl. Fogászati, szájüregi problémák.

És nem kell rögtön támadni, átkozni a válaszolókat, mert ez téged minősít.

Nem mellesleg megtanulhatnál helyesen írni, mert borzasztó olvasni az írásodat.

2021. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kerdezo Macko27 neven irt gyalazkodo privat emailt, es sem a kerdese, sem a nyilvanosba irt valaszai, sem a nekem irt uzenete nem jelzi azt, hogy 18 eves szende szuz kislany lenne.

A kerdes kamu, a kerdezo egy troll.

2021. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szűz lány, és életedben nem voltál még nőgyógyásznál. Te az a pasi vagy, aki idefssa ai idióta kérdéseit nőnek álcázva magát.
2021. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!